bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözlük'te yok deseler de, aslında var olan bölüm.

hatta mesaj kutusunda hiç mesaj yokken ayar vermeye çalışıyor kendisi. neymiş sorun bizdeymiş, çevremizdeki insanlar birer birer gitmişler.

bre manyak, bre sapık. sen daha arayamıyorsun bile, daha neyin ne olduğunu gösteremiyorsun bile. yarım aklınla ayar mı veriyorsun.

böyle manyak bir bölüm işte. değil mi ketçapçım? öyle vallahi mayonezim.
    5 ... mayonez
  2. 2.
    kendi kendinize bile mesaj yollayabildiğiniz, yalnızlığı alan sözlüğün kullanışlı hizmeti.
    3 ... cikarinbeniburdan
  3. 3.
    bir anlamda eğer yanlış bir kullanım veya bilgi içeriğine sahipseniz nazikçe ayar verebilmenin en iyi yoludur. kime göre neye göre
    ... kacak kelebek
  4. 4.
    kişisel seylerin ister tartısılacagı ister konusulacagı her ne yapmak istenirse onun yapılacagı fakat yazaların kullanmaktan cekindigi ya da "dur suna söyle herkesin önünde bi entry yazıyım da apısıp kalsın" mantıgının yürütelmesinden dolayı baslıklarda bulunan sacma entrylere yol acan sey
    ... dopdop
  5. 5.
    son derece yararlı bir oluşumdur. böylece çoğu kişinin gerçek niyeti su yüzüne çıkar efendim.
    1 ... witch
  6. 6.
    mesajlar yigildikca silinmesini imkansizlastiran hizmettir...hepsini sil butonunu gordugum gun alnindan opecegim hizmettir ayrıca.
    1 ... dramtatatam
  7. 7.
    sözlüğün sohbet sitesine dönüşmesine sebep olan bölüm yazarları asıl amaçlarından alıkoyan kısım
    ... enterezan
  8. 8.
    sonundaki -ım ekini tekrar tekrar okuyup kendimle gurur duymama sebep olan yazı.*
    1 -1 ... the kene
  9. 9.
    paranoyak fasilite.$oyle ki;

"Hiç Özel Mesajınız Yok

Hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. Büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. Demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. Vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. Şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

Kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin?"

ya karde$im ben belkide ozel mesajlarimi yeni sildim, cop kutumu bo$altmi$ olmanin gururunu ve o temizlik duygusunu ya$iyorum, sanane yahu benim ozel hayatimdan.bir kufur etmedigin kaldi zaten, ibne.
    9 ... master
  10. 10.
    dine imana saldıranlara din dersinin verildiği güzel ortam.
    2 -5 ... 007