1. 1.
    onlar ki bizim bu sözlüğün ciddiliğinden uzak,samimi ve manevi mal varlığımız.bende az oldukları için henüz silme işlemine başlamadım.ama kendimi bu acı güne hazırlamalıyım.
    1 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    çok fazla abartıldığı zaman * telefonun kendini işlevi unutmasıyla * gelen cağrıları dahi gösteremez duruma gelmesiyle *sonuçlanıyor.Hangi birini silicem ki
    ... uzaklar
  3. 3.
    Öncelikle abdest alınır. 3 defa agıza ve buruna su verildikten sonra vücutta toplu iğne başı kadar kuru bir bölge kalmayacak şekilde yıkanılır. ve özel mesajlar silinmeye baslanır. işlem gerçekleştirildikten sonra nafile namazı kılmak hayırlara vesile olur.
    1 ... martyns
  4. 4.
    (bkz: özel mesajları silmeye üşenmek)
    ... lumpiya
  5. 5.
    (bkz: yeni özel mesajın geldigini daha kolay anlayabilmek için gelen her yeni mesajı silen uuser psikoljisini sorgulama sorunsalı) * *
    1 ... sephrenia
  6. 6.
    güzelse silmemeye kıyamamak muhtemel ;değilse bir hışımla anında mesajın canına kıymak(!)
    ... white pages
  7. 7.
    arkadaşına telefonu ver bak nası kıyıyo....sen yıllarca silme sakla ,yeri gelir lazım olur de,sonra sildim ben hepsini lazımmıydı desinler......
    ... soleum
  8. 8.
    bana mesaj gelmiyor ki o vicdanı yasiyim.
    ... allahsiz tosbaga
  9. 9.
    1300 kadarını sildim rakamı pek hatırlamıyorum daha fazlada olabilir bununla birlikte 4000 kusur enrtyi de sildim.
    ... excellent
  10. 10.
    Az gelince kiymete binmektedir.
    2 ... geahpisipisi