1. 1.
    7-8 yıllık sözlük hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. bana tonca söven adama şahit oldum, durduk yere söven adamlara şahit oldum, durduk yere "senden nefret ediyorum" yazan kadınlara şahit oldum. türlü türlü insandan küfür yedim, türlü türlü insanın önyargılarına maruz kalıp garip laflar işittim. ama ilk defa bir kadın küfretti özel mesajda.

bana küfredene asla istifimi bozmam, ya hiç cevap vermem, ya da bir daha yazmamasını rica eder, bir daha geri dönüş yapmam. sonra da "özel mesajda küfreden yazar" başlığına girip ona öyle güzel bi söverim ki, içimi boşaltırım, rahatlarım. böyle bi huyum var sözlükte. özelden kolay kolay kimseye küfretmemeye çalışıyorum. ettiysem, kafayı sıyırmışımdır sinirden, o an yanımda olsa, kafasını duvara geçirip kıvılcım çıkartır, götünden damar sökerim.

sövemiyor oluşum çok üzücü. ilk defa bir kadından küfür yedim, ne yapsam sövsem mi diye bi tereddüte de düştüm ama. neyse istifimi bozmayacağım bu sefer. kezban.
    7 -8 ... yikanmak istemeyen cocuk
  2. 2.
    (bkz: bir mericin hazin sonu)

paşam küfür mü yemiş?

içim cız etti..

edit: yine kudurdu embesil..
    13 -4 ... ciddiliinsan
  3. 3.
    mesaj attıktan sonra engel atmazsa, candır can.
    1 ... derin futbol izleyen adam
  4. 4.
    Bana küfüy ettiyey diye ağlamaya sebep olur.
    5 ... kanatlari var ruhunda
  5. 5.
    nickini vererek rencide etmek istemiyorum ama bright future adlı dişi kişilik yazarının yaptığıdır. ergenliğine verdim, malum 14 yaş biraz zorlayıcı olabiliyor.
    3 -3 ... kan tutan kasap
  6. 6.
    sebebi neydi ki?
    1 ... fatherofsun
  7. 7.
    ortada caps yoksa inanmayacağım zırva.
    2 ... zorozorororozorozorororororo
  8. 8.
    Kız değildir bence.
    1 ... alfa laval
  9. 9.
    2 dakika önce başıma gelmiştir.

neymiş efendim onun mastürbasyonundan bananeymiş. ben olaya fizyolojik yaklaşıyorken bana yapılan yaklaşım onur kırıcıdır. umarım bu yazdığımı görürsün.
    2 ... foolish casanova
  10. 10.
    (bkz: pics or didn t happen)
    1 -1 ... calliopee