1. 1.
    canı sıkılan yazardır. ben buraya onlarca bilgi içerikli entry girersem bu sözlük daha fazla okur yazanır ve benim sayemde zall para kazanır arkadaş. madem ben burada barınıyorum 3-5 dost edineyim değil mi?

zaten internette vakit öldürebilecek 3-5 düzeyli forum sitesi ve bir kaç güzel haber sitesi var gerisi fasa fiso.

selam naber tanışalım mı? ben istanbuldan yeliz.. gibi mesajlar alsak fena olmaz hani.
    56 -27 ... sakirt
  2. 2.
    Özel msj (1092)

mesaj kutumdaki gelen mesaj sayısı, ama sayıdan mütevellit hava bastığım düşünülmesin.

çoğu kimseye birşey demeden girdiğmi entry konusunda, şahsıma laf sokma amacı güden mesajlar. en fazla %25 i iyi niyetli mesajlardır.

onca güzel şey yazarsınız 1 2 tane mesaj gelir. gün gelir gerçeği söylersiniz; ne tecavüz etmedikleri nick altı ne de mesaj kutunuz kalır.

birisi az önce eksilemiş ve bunun üzerine tam 4600 daha mesaj alınmıştır. *
    22 -28 ... opus magnum
  3. 3.
    kendini özel hissetmek isteyen yazardır.
    17 ... emin sifatiyla zilyed
  4. 4.
    özel mesaj almak için bir özelliğinizin olması gerekir denilecek yazarlar.
    12 ... butarzdabenim
  5. 5.
    burası kasıyor msn var mı ifadesini bol bol kullanırlar.
    21 -3 ... usualsuspects
  6. 6.
    sıkıntıdan are you disco? are you kola? diye saçmaladığım ve buraya yazmak zorunda kalan yazarın feryadıdır.
    15 -1 ... high five
  7. 7.
    mesajın karşı cinsten gelmesi koşuluyla, mesaj gelmesini çok isteyen yazardır.
    13 -2 ... mahvolduk
  8. 8.
    itinayla karşı cinsden mesaj beklenir.
    4 -1 ... btmynsrj
  9. 9.
    mesajın adminden gelmesi koşuluyla mesaj aşkıyla yanıp tutuşan yazardır. at bakalım at bakalım özel mesaj at bakalım.
    4 ... lagvarbeyler
  10. 10.
    Canı sıkılan yazardır.
    4 ... yapacakbiseyyok
  11. özel mesaj almak isteyen yazarlar Başlığındaki Önemli Entry'ler