1. 76.
  olması gerektiği gibidir.
  -1 ... forza antalyaspor
 2. 75.
  Edit: linki tekrar bulamadığım için bahsetmek istemedim fakat madem çoğunluk davar, edit düşmemde sakınca yok. Videonun tamamında, kayıt yapanlar üstlerini açan kadınlara "tiplere bak sıfatını siktiklerim diyor. Bir başka kadına "Bu gençmiş hasta herhalde verenin amına koyayım" diyor.

  Güvenlik ve işkencenin sınırını bilmeyen, çıplak aramanın manasından bihaber kitlenin normal karşıladığıdır.

  Ensara tepki gösterip buna bahane bulmaya çalışmanız iğrenç.

  Gezide size de aynısı yapıldığı halde bu kız çocuğuna bahane bulmaya çalışmanız iğrenç.

  Tüm bunları haklı görenlerin adı da yavşaktır.

  Canlı bomba şüphesi için yapıyorsun tamam, peki bunu neden dakikalarca videoya çekiyorsun? El kadar çocuğa üstünlük kurduğunu mu göstermeye çalışıyorsun nedir?

  Ayrıca Atletin altında bomba yeleği aramak ne ya? Bomba araması buysa yarın laiklik diye sokağa çıktığınızda aynısını yaparlar size umarım. Yarın öbür gün mahalle gericiliğe direnmeye kalktığında senin de çocuğuna doğrulturlarsa öyle silahı o zaman hatırlarsın bu kız çocuğunu.

  Hayır kürt değilim, kürt milliyetçisi de değilim. Milliyetçiliğin her türlüsü bana uzak olsun fakat konu kürtler olunca hepinizin götü başı ayrı oynuyor.

  Bunları söyleyince polisi kötülüyor oluyoruz. Fethi beye de yandı ciğerimiz, belirtiyorum çünkü derdiniz bu. Polis turnusol ya hani. Bununla çözülecek ya tüm mesele. Neyse ilgilenmemiz gereken nokta uygulaması, prosedürü veya görevleri değil politika. Siz işin ciddiyetinin zerre farkında değilsiniz. Belki bize "siz ne yaşadınız be" diye çıkışanlar çıkıp bir şeyler anlatır da aklımız başımıza gelir.
  7 -5 ... pozitifsemptom
 3. 74.
  polis gereken önlemi alıyor sadece ve bunu yaparken de gayet kibar davranıyor. sen tonunda bile en ufak bir sertlik yok adamın. ve anlaşıldığı kadarıyla çocuk da kendinden emin, saygılı ve rahat.

  ama bakıyorsun, kürtçüler mağdur edebiyatı yaparak sömürüyor, türkçüler beter olsun kafasında. la bi siktirin gidin dağılın amına koyim!

  beybi!
  -4 ... saglicakla kalin ve damarli
 4. 73.
  kızın babası ışidli olsaydı polis kendi soyunurdu. güçleri güçsüze yetiyor bir tek.
  2 -1 ... david addison
 5. 72.
  onlarca kişinin ölme ihtimali bir kişinin psikolojisinin bozulmasından daha önemlidir.
  3 ... son of wrath
 6. 71.
  pkk'nın bizi getirdiği nokta budur asker herkesi aramalıdır fakat bunu videoya çekmeleri de beni şüphelendirdi.
  ... fah yu bices
 7. 70.
  Polisimizin merhameti, saygısı olmasa çırılçıplak soymadan almazlardı. Çocuğun psikolojisini korumak için hayati risk alıyor adamlar da çapulcular zırvalamaya devam.
  1 ... mahmut sezar
 8. 69.
  Olması gerektiği gibi davranıştır. O özel harekat polisinin de evi var, çocukları var. Ve çocuklarını tekrar görebilmek için yapıyor bunları. Bu ülkede terör var. Teröristler de çoluk çocuk dinlemiyor. Şu videoyu da bi izleyin. "Bunlar bize taş atıyorlardı, anamıza sövüyorlardı bu çocuklar" cümlesinin ana fikrini bi anlayın. Sonra polise askere laf edin.

  https://m.youtube.com/watch?v=Luqfhyjk3kA+
  ... serdarsl06
 9. 68.
  doğru uygulama. Sikerim çocuğunu, şimdi çocukları kullanıyorlar. Olayın başını sonunu bilmiyorsunuz. Bir şey var ki bu muamele uygun görülüyor. Bunu yapan bir polis değil sadece, orada bekleyen başka polislerde mevcut. Tek başına arama yapamaz adam. Zaten yanlış bir hareket yapmış olsa hemen araya girilir, ne yapıyorsun diye sorulur. Demek ki farklı bir şey var. Ayrıca doğuda bunun ilk olduğunu düşünmüyorum. Sadece bu kameralara yansımış.
  2 ... buyuk iskender
 10. 67.
  Bu olayda eleştirilmesi gereken tek şey, bu olayın videoya çekilip sosyal medya vs. platformlarda paylaşılmasıdır, başka hiç bir hususta eleştiri yapmak doğru değildir, orada kız çocuğu değil de erkek çocuğu da olabilirdi, bunun bir önemi yok, önemli olan oradaki polislerin güvenli bir şekilde kimseye zarar gelmeden islerini yapmalarıdir, polisin görevi hem o çocuğu korumak hemde o çocuk üzerinden gerçekleşmesi muhtemel bir terör saldırısını engellemektir, prosedür uygulanmıştır, burada polisi suçlayan, polise faşist diyenler masum insanları gözlerini kırpmadan katleden pkk savunucularıdır, pkk terör örgütü dünyanın en aşağılık en vahşi terör örgütüdür ve pkk terör örgütünü destekleyenler orospu çocuklarıdır.
  1 ... demsizcaysevenadam