bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kötü bir olaydır, insan hayatında bir kez de olsa * iett otobüslerine binmiştir. ayrıca iett otobüslerindeki yolcular çok uyanıktır, özel otomobildeki kişinin kendisine ne zaman ki küçümseyerek baktığını anlarsa küfürü basmaktadır içinden.
    5 ... disqualified
  2. 2.
    izleyenler hatırlayacaktır. oskar ödüllü crash filmi vardır. orada şöyle bir diyalog vardı, hayli ilginçti.aklıma geldi bu başlığı okuyunca.

+ otobüslere neden bu kadar büyük cam koyuyorlar biliyor musun?
    - nereden bileyim.
    + otobüse binecek kadar düşmüş insanları daha iyi gösterebilmek için.

bu sadece filmden bir alıntıdır. şahsi görüşüm değildir.

edit: eksileyen kardeşim. şahsi görüşüm değil ki neden eksiliyorsun? sadece bir alıntı.
    10 -1 ... yuzyillardir akan cesme
  3. 3.
    (bkz: pahalı arabadayken otobüstekilerden utanmak)
    2 -1 ... brunglace
  4. 4.
    var böyle insanlar gerçekten hem de çok var.her gün güzide üniversiteme vesaitle gittiğim için çok fazla gözlemleme fırsatım oluyo bu kişileri. en çok kırmızı ışıklarda kendilerini belli ederler. otobüsün olduğu tarafa hemen bakışları kayar, bütün yolcuların tek tek suratına bakarlar ve 'sizi gidi zavallılar bakın ben ne kadar rahatım, siz yavaş yavaş ilerleyin ışık bi yansın nasıl sollıycam sizi iyi izleyin,zaten oksijeninizde az oh camımı da açtım şimdi daha çok mutluyum'cümlelerini tek bir bakışlarıyla aksettirler.

edit:genelleme yapmıyorum tabi ki herkes böyle değil, ayrıca biraz abarttığımın farkındayım. gece 2 de bu kadar oluyo, idare et sözlük.
    1 ... all for nothing
  5. 5.
    ortaçağda kalması gereken bir davranıştır.
    (bkz: çok ayıp)
    3 ... president evil
  6. 6.
    kullandığı şiveye, dinlediği müziğe, giydiği kıyafete vs. göre insanları küçümseyenlerin var olduğu bilindiği sürece şaşırılmayacak davranıştır.
    1 ... eirene
  7. 7.
    15 - 20 yıl sonra petrol bittiği zaman tek tek görüşeceğim insanlar grubu.
    2 ... kenafir bakisli
  8. 8.
    (bkz: bir insanlık problemi)
    ... yolgezer
  9. 9.
    tam tersi şudur: ozel araba olmadığı zaman, iett otobüsleri ile giderken özel arabalara imrenilir.
    ... mucoid
  10. 10.
    bayan şöförlerin iett içindeki erkekleri beğenmemesi gibi bişeydir. yolda görünce mel mel bakıyosun ama naaaber.swh
    ... hedehodotarziolmayangirisahibi
kapat