1. 1.
  geçtiğimiz günlerde zeki müren'e gençlere kötü örnek oldu diyen, geçmişinde müzikal anlamdaki ufak başarılarıyla o yoklukta isim yapmış sanatçılardan birisi olan özdemir erdoğan'ın gençlere iyi örnek olduğu bir fotoğraftır. unutmayın, ne olursa olsun eziklik bakidir.

  https://www.mynet.com/zek...dem-oldu-288156-mymagazin
  1 ... manyak olmaya karar verdim
 2. 2.
  ölen çaycı hüseyin.
  1 -1 ... manyak olmaya karar verdim
 3. 3.
  bir kısmı ölmüş gerçekten.
  2 ... serdarsl06
 4. 4.
  (bkz: Bakın bakalım Bahattin abi gerçekten ölmüş mü)
  1 ... tayber dogan
 5. 5.
  Erdoğan, o fotoğraflar için "Her türlü giysiden, maddi değerlerden arınmış, yalın bir adamı anlatmaya çalışıyordum" demişti.
  Albümü için yapmıştı.

  Tamam, sen her türlü giysi yalın değerden arınmayı anlatmak istiyorsun da rahmetli zeki Müren senin hayal ettiğin şeyi yaşıyordu.
  Bunu görmüyor kör.
  Bir erkek olarak eşcinselliği, pantolon yerine etek giymeyi, böyle bir toplumda bunları yaşamak asıl her şeyden arınmak bu dğil mi?
  Ve zeki Müren'i eleştirirken, insanların ona saygı duyması paşa demesini sanat güneşi demesini nasıl sağladı diye bunu soracak ne akıl ne etik değeriniz yok.

  Ailece saatlerce konserini sohbetini izlemiş biri olarak ne annem ne babam; bu eşcinsel çocuğumuza kötü örnek olacak korkusu taşımadan ve özellikle dil bilgisi, kelimeleri telaffuzu, cümle kurmada ki dil zenginliği, saygı, hitap açısından rahmetli zeki Müren'i bize örnek gösterirdi.
  2 ... thebiggraywolf
 6. 6.
  Aç kapıyı gir içeri demiş reis.
  2 ... ciklet kizilok
 7. 7.
  Zeki gibisi gelmez.
  2 ... vigilante8
 8. 8.
  Zeki Müren sahneye mini etek ve apartman topukla çıkardı.
  1 ... sokar