1. 1.
  son model kola reklamıdır. birbirine zıt iki karakter olan sıla ve özcan deniz reklamda işlenen hint temasına cuk diye oturmuş görünüyor. bestelenen reklam müziği ise akılda kalıcı. görünen o ki coca cola her zamanki gibi dünyanın en zararlı içeceğini satmak için reklamlara milyon dolarlar harcamaya devam ediyor. kısaca emek harcanmış hoşta olmuş yazın geldiğini sıcakların başlayacağını haber eden tematik ve eğlenceli reklam filmi.

  birazcık uzun;

  https://www.youtube.com/watch?v=YzF550h9W5k+
  6 -17 ... lucky strike
 2. 2.
  özcan denize nedense, pek yakıştıramadığım reklamdır. 20 li yaşlardaki bebeler gibi hareketler falan dizilerde filmlerde o kadar ağır abiyi oynayan adama pek gitmemiş gibi geldi bana. sanki gençliğini hatırlamış. sılaya laf yok.
  12 -2 ... snowman in the sun
 3. 3.
  (bkz: Sıla) ve (bkz: Özcan Deniz)'in oynadığı Coca Cola Reklamında Çalan Şarkının Orjinali ''Why This Kolaveri'' merak edenler için video adresi > https://video.uludagsozluk.com/v/en-güzel-hint-şarkıları-122750/

  3 -2 ... murathicyilmaz
 4. 4.
  kola içmeme sebebim özcan deniz olabilir.

  sıla ile durumu düzeltmeye çalışsalarda artık ben koladan nefret ediyorum.
  13 -1 ... dipteyim sondayim amk
 5. 5.
  Özcan deniz film çekmiş gibi.
  2 ... sessiz geveze
 6. 6.
  bence gayet başarılı olmuş. sempatik bi reklam.

  ha bi de coca cola almıyoduk. o ne oldu sahi?
  3 -5 ... konusamamki
 7. 7.
  Coca colanın ülkemize özel salakça reklamları devam ediyor yeter lan artık bu nasıl saçma reklamdır.
  3 -1 ... metalheadd
 8. 8.
  Reklamın ayrı bir havası olmuş, gerek sözler gerek müzik. Sıla'ya açık renk saç da çok yakışmış. * müzikte hipnoz edici bir tını var şarkı bitiminde kendimi buzdolabının önünde dans ederken buldum ama coca Cola yok maalesef:(
  1 -1 ... jons now
 9. 9.
  Reklamı ilk açtığımda yanımda arkadaşlarım var Özcan deniz'le dalga geçiyorum. Bu ne geç ergenlik muzdaribi herif diyorum yönetmeni de kesin kendisidir diyorum ki sıla giriyor. Girme sıla etme sıla. Sonra bozulduğumu anlayan ve sıla sevdamı bilen arkadaşlarım acıyarak bakıyor. Son.
  5 ... 1984
 10. 10.
  Berbattır ve ibretliktir.

  Mahsun ve alişan eksik sadece. Coca Cola affedersin poka sarmış.
  5 ... lolita lempicka