1. 1.
    fiziksel olarak beğendiğim ve çekici olan hiçbir yanım yok.
    huysuzum da, egom da var.

ama bir çene var.
    istediğimle muhabbet edebiliyorum. bu yüzden kızmış, efendim yok karıymış, kraliçeymiş.
    bunların bir bardak sudan farkı yok gözümde. olursa içeriz, olmazsa da olmaz.

gönül alma konusunda iyi oluşum ve problemlerden hiç haz etmeyişim de beni top rated" listesine sokan özellikler arasında.
    -10 ... mavi gozlu kizlari severim
  2. 2.
    Malım ve bunu düzeltmek için hiçbir şey yapmıyorum. Sülalesi rahatlardanım.
    7 ... erkeksi bayan buse
  3. 3.
    adam değilim.
    1 ... peacekeeper
  4. 4.
    herkesi kendim gibi sandığım için kimseye güvenemiyorum.
    10 ... valerin
  5. 5.
    çok tembelim.

bir şeyler için çok uğraştım zamanında ama artık zerre takatim kalmadı. senelerce ölümüne pinekledim. şimdi işe güce başlayacağım bu tembel halimle çok korkuyorum nasıl olacak dayanabilecek miyim diye.
    3 -1 ... ya aldatansin ya aldatilan
  6. 6.
    çoğu akademik açıdan olan eleştiriler:

pratik olmak konusunda büyük zorluklar çekiyorum. zamanımı organize etmek konusunda da başarılı sayılmam. obsesif derecede detaycı olabiliyorum. fazla mükemmeliyetçiyim. bir meseleye gerçekten odaklandığım zaman o konuda kimsenin yapamayacağını yapabilirim ki yapmışlığım vardır. ama odaklanamazsam o mesele bana zulüm gibi gelir. haddinden fazla zorlanırım. yazdığım metinleri beğenmiyorum. türkçe konusunda da ingilizce konusunda da sorunlarım var. yazılarımı okuyan hocalarım bu açıdan haklı olarak şahsımı çok eleştiriyorlar. nörolojik bir şey galiba, bilemiyorum. yazmak bana hep zor geldi. bir konuyu ele alıp o konudan mükemmel işler çıkarabilirim. ama onu kağıda dökmek aylar yıllar alıyor.
    3 -1 ... mb isimli cocugun anilari
  7. 7.
    çok iyi bir kariyere sahip olmama rağmen affedilmez hatalar yaptım... bütün hayatımı inanç ekseninde planladım... inandıklarımın yanlış olabileceğine hiç ihtimal vermedim...

en belirgin özelliğim mantıklı davranmak olsa da mantıksız denecek bir sürü iş yaptım...

yavancı dil öğrenmedim...
    3 ... kralzeus
  8. 8.
    işe yaramaz bir insanım. bu kapasiteyle şu an o kadar fazla işe yarıyor olabilirdim ki. herkesin hayal kırıklığıyım.
    3 ... murebbeyemeyenmurebbiye
  9. 9.
    ahmet kaya şarkılarını hala seviyorum. tarih bir yandan diyor ki o bir terörist seviciydi. içim bir yandan diyor ki nasıl olur ya? Böyle güzel şarkılar yapan biri öyle olur mu hiç? kimse kimsenin içini bilemez, felsefeyle bilimle yargıla şu adamı diyor.

inandıklarımın kölesi olmam gerekirken inanmak istediklerimin kölesi mi oluyorum ben şimdi? ne oluyorum ben? bir terörist sevici mi yoksa aşkına eşkıya bir romantik mi?

kötü hissettiriyor bu bana. gizli gizli mi dinlemeliyim yoksa? kafam çok karışık. üzülüyorum.
    6 ... milimlik
  10. 10.
    Diyet yapamıyorum, sonra fazla kilolarla yaz mevsimine girdiğimde açlıktan baygın düşerek zayıflamaya çalışacağım. Çünkü bende böyle bir insanım. Yumurta kapıya dayanmadan bir haltı beceremedim bugüne dek. Yok yav. Bu sefer olmamalı.
    ... uzak diyarlarda evli barkli