1. 378.
    Zordur. Evet.
    3 ... baba kreyzi
  2. 379.
    yapmayacağımdır. yapamıyorum ne yapayım. evet.
    2 -1 ... ercument cozerr
  3. 379.
    Özür dilemektende dilenmesindende nefret ederim. Özür dilenecek hareket davranış yapmayın. Özür dileyince herşey eskisi gibi mi oluyor. Kırılan kalp düzeliyor mu yada söylenen kötü sözler unutuluyor mu? O yüzden özüre gerek yok.
    5 -1 ... ehliyetimvarbenim
  4. 380.
    insanlara neden zor geldiğini anlamadığım eylem. Gönülden söylenen bir "özür dilerim" hem karşınızdakinin gönlünü almanızı sağlıyor, hem de sizin vicdanen rahatlamanızı. iki taraf da mutlu yani. Aslında tek bir cümle, iki tarafı da büyük bir yükten kurtarıyor ama nedense insanlar bu cümleye öcü gibi bakıyor.
    9 ... laundry service
  5. 381.
    yıllar geçtikte daha çok kullandığımı fark ettim özür dilerim kelimesini. kendimi hata yapabilen biri olarak kabul ettiğimden olsa gerek, bir takım şeyleri geride bırakıyorum.

bugün bir arkadaşım daha sabırlı hale geldiğimi ve değiştiğimi söyledi. eskiden ufacık şeylere sinirleniyormuşum. sabrımın sınırlarıyla alakası yok bunun, artık bir şeyleri eskisi kadar önemseyip onlara değer biçmiyorum.

bir takım duyguları ve insanları sahiplendiğiniz zaman onlarla ilgili en ufak olayda aşırı tepkiler verebiliyorsunuz. ben özgür bırakmayı öğrendim, hayatımdan çıkıp gidecek birileri için özür dilemek, onları serbest bıraktığımın bir göstergesi. kimseyi özür dilemeyecek kadar fazla önemsememek lazım vesselam.
    12 ... kahraman arketipi
  6. 382.
    içten söylendiği taktirde dünyanın en anlamlı cümlesi.
    3 ... ce cey li
  7. 383.
    en büyük erdemdir. yapılan hata ile üzdüğünüz kişi veya kişilerin gönlünü anmak için duygularınızı harmanlayarak yaptığınız özür dileme çoğunlukla kabul görür, fakat aynı hata sürekli tekrarlanıyorsa üzdüğünüz insan ne sizin özürünüze nede size inanır artık. kabak tadı verir sürekli özür.
    ... donsuz geliyorum
  8. 384.
    birinden özür dilemeniz gerekirse bir gün, dileyin. "yeaaa unutur nasıl olsa" diye düşünmeyin. hem aklınızda kalmaz rahatlarsınız, hem gönül alırsınız.
    2 ... pandis
  9. 385.
    Dilimden düşürmediğim kelimelerdir. illa büyük bir hata yapınca söylemek gerekmiyor bu kelimeleri kullanmak için. Birine kırıcı bir söz söylediğinizde sizin için pek bir önemi olmayabilir ancak karşınızdaki için büyük bir şey olabilir.Önemli olan özür dileyeceğiniz yeri iyi bilmenizdir.ancak o anda kıymeti olur bu sözcüklerin.
    5 ... ses sizlik
  10. 386.
    Asla gocunulmaması ve sizden bir şey götürmeyen iki kelimedir.
    1 ... forzauyku