1. 377.
    insanlara neden zor geldiğini anlamadığım eylem. Gönülden söylenen bir "özür dilerim" hem karşınızdakinin gönlünü almanızı sağlıyor, hem de sizin vicdanen rahatlamanızı. iki taraf da mutlu yani. Aslında tek bir cümle, iki tarafı da büyük bir yükten kurtarıyor ama nedense insanlar bu cümleye öcü gibi bakıyor.
    10 ... laundry service
  2. 378.
    içten söylendiği taktirde dünyanın en anlamlı cümlesi.
    3 ... ce cey li
  3. 379.
    en büyük erdemdir. yapılan hata ile üzdüğünüz kişi veya kişilerin gönlünü anmak için duygularınızı harmanlayarak yaptığınız özür dileme çoğunlukla kabul görür, fakat aynı hata sürekli tekrarlanıyorsa üzdüğünüz insan ne sizin özürünüze nede size inanır artık. kabak tadı verir sürekli özür.
    ... donsuz geliyorum
  4. 380.
    birinden özür dilemeniz gerekirse bir gün, dileyin. "yeaaa unutur nasıl olsa" diye düşünmeyin. hem aklınızda kalmaz rahatlarsınız, hem gönül alırsınız.
    2 ... pandis
  5. 381.
    Asla gocunulmaması ve sizden bir şey götürmeyen iki kelimedir.
    1 ... forzauyku
  6. 382.
    Telafisi olmayan şeyler söyleyip sonra da özür dilemek de çok saçma geliyor bana.

Sırf laf olsun diye hissetmeden bu iki kelimeyi kullanıp işin içinden çıkıyor çoğu insan.
    2 -1 ... entry de mi girmiyagh
  7. 383.
    ince bir davranıştır. Öncelikle kendimden özür diliyorum. O kadar ders çalışmaya bir sürü ff getirdim şuanda gano 0.92. Evlenmeyi düşündüğüm içinde ailemden özür diliyorum. Teşekkürler.
    6 ... gecesacli
  8. 384.
    ozur dilemek adam gibi adamin yapacagi davranistir.
    4 ... cigdemsek
  9. 385.
    diledim, bi boka yaramadı.
    ama vicdanım rahat en azından.
    1 ... whipple
  10. 386.
    en acısı böyle olsun istemezdimden sonra gelen. kim istediğini yaşıyor ki.
    2 ... morbaget