bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 398.
    en acısı böyle olsun istemezdimden sonra gelen. kim istediğini yaşıyor ki.
    2 ... morbaget
  2. 397.
    diledim, bi boka yaramadı.
    ama vicdanım rahat en azından.
    1 ... whipple
  3. 396.
    ozur dilemek adam gibi adamin yapacagi davranistir.
    2 ... cigdemsek
  4. 395.
    ince bir davranıştır. Öncelikle kendimden özür diliyorum. O kadar ders çalışmaya bir sürü ff getirdim şuanda gano 0.92. Evlenmeyi düşündüğüm içinde ailemden özür diliyorum. Teşekkürler.
    6 ... gecesacli
  5. 394.
    Telafisi olmayan şeyler söyleyip sonra da özür dilemek de çok saçma geliyor bana.

Sırf laf olsun diye hissetmeden bu iki kelimeyi kullanıp işin içinden çıkıyor çoğu insan.
    2 -1 ... entry de mi girmiyagh
  6. 393.
    Asla gocunulmaması ve sizden bir şey götürmeyen iki kelimedir.
    1 ... forzauyku
  7. 392.
    Söz kapısı açmıyor ki nafile benim özürlerim. Böyle çıkmazlara girmeyin, böylelerine birbirinizi sürüklemeyin.
    3 ... soylemebilmesinler
  8. 391.
    Dilimden düşürmediğim kelimelerdir. illa büyük bir hata yapınca söylemek gerekmiyor bu kelimeleri kullanmak için. Birine kırıcı bir söz söylediğinizde sizin için pek bir önemi olmayabilir ancak karşınızdaki için büyük bir şey olabilir.Önemli olan özür dileyeceğiniz yeri iyi bilmenizdir.ancak o anda kıymeti olur bu sözcüklerin.
    5 ... ses sizlik
  9. 390.
    birinden özür dilemeniz gerekirse bir gün, dileyin. "yeaaa unutur nasıl olsa" diye düşünmeyin. hem aklınızda kalmaz rahatlarsınız, hem gönül alırsınız.
    2 ... pandis
  10. 389.
    en büyük erdemdir. yapılan hata ile üzdüğünüz kişi veya kişilerin gönlünü anmak için duygularınızı harmanlayarak yaptığınız özür dileme çoğunlukla kabul görür, fakat aynı hata sürekli tekrarlanıyorsa üzdüğünüz insan ne sizin özürünüze nede size inanır artık. kabak tadı verir sürekli özür.
    ... donsuz geliyorum