1. 1.
  ankara da bolca bulunan aspava zincirinin en başarılı üyesidir. bu olayı yeni öğrenenler yıldız aspava yı en iyi sanır ama değildir, eskiler bilir ki en şahanesi özçelik aspava dır.** soslu patatesi ve cacığı mükemmeldir ama salatası zannımca onu en güzel yapan unsurların başında gelir. tazecik bi sürü çeşit yeşillik, üstünde de nar ekşisi.. mmmmmm.... dürümüne zaten bişey demiyorum...

  (bkz: yazar burda acıkmış ve kendinden geçmiş)
  1 ... kivrilakivrilayuzenkirmizbalik
 2. 2.
  bu aspavanın diğer aspavalardan farkını belirtmek için "hassas yanı aspava" deyimi müdavimleri tarafından iyi bilinir ve sıkça kullanılır. Eskiden yemek üstüne tekel 2000 sigarası ikram ederlerdi, sonra marlboro oldu, son durum nedir bilmiyorum. Ama çalışanlarının müşteriye hissettirdiği duygu, içtenlik hep aynı. BRAVO, hep böyle kal ve AVM'ye bir şube filan açma.
  ... crystal
 3. 3.
  En eski aspavadır.
  ... strategy
 4. 4.
  Ne olursa olsun getirdiği ikramları ile sadece gözü değil aynı zamanda da mideyi de doyuran aspavacı. "Soossoğanlı" diye birleştirilerek söylenen dürümü yavaş yavaş gömülür mideye. Ankara'ya bir dahaki gelişte tekrar gelinmek üzere söz verilir kendi kendinize.
  ... faidelibilgi
 5. 5.
  yemekten sonra ikram ettikleri çaya hesap ödemeye kalktığım lokanta. napim yabancısıyız ankaranın düğünün başında çıktım salondan ilk gördüğüm lokantaya girdim. aynı zamanda yediğim en güzel iskenderi yapan lokanta.
  ... serik lee