1. 1.
    flemenko tutkunu, müzik konusunda her alanda gerek ses gerekse enstrümanlar (keman özellikle) konusunda inanılmaz yetenekli bünye.üstad ılgaz bekenay ile birlikte harika işler çıkarmaktadırlar.Arkadaşım diye söylemiyorum, bu kız yakında türkiye'yi sallayacak.
    7 -1 ... secretcode
  2. 2.
    http://www.flamencobosforo.com/index2.html adresinden kısa bir biografisine ulaşılabilen ve bitirmiş olduğu okullar ile almış olduğu müzik eğitimi hakkında bilgi edilinebilen, hoş sesle hatun kişi.
    1 ... arpaci kumrusu
  3. 3.
    1982 doğumlu müzisyendir. (tanımı hallettik galiba)
    sesini duyar duymaz aşık olduğum ve evlenmek istediğim bağyandır. kişisel bir entry mi? evet öyle. ama aşk evrensel kardeşim ben ne yapayım.
    5 ... garipbasci
  4. 4.
    yeni bir feryal öney geliyor sanki. bu kız kardeş türküler'de söylese ne güzel olurdu yaa.
    3 ... karamsar kelimeler
  5. 5.
    uuser gençlerin aşık olmakta hiç zorlanmadığı bayan kişi.
    ek: ben de bu furyaya katıldım. engel olmak mümkün değil.
    2 -1 ... bartimaeus
  6. 6.
    galiba bu kıza bende aşık oldum.aman allah'ım sen beni koru yarabbil al emin.

öykü'ye feryad.
    babam çok zengin öykü sana en kısa zamanda kaset çıkartırım hatta ne kasedi cd çıkartırım.evlen benimle.
    4 -2 ... omrum tribunde gecti
  7. 7.
    vıy vıyy deyişine kurban olunması caiz olan dişi.
    1 -1 ... omrum tribunde gecti
  8. 8.
    son alınan haberlere göre bu akşam beyaz show'a konuk olacakmış. televizyona sarılıp yatacağım.
    2 ... arpaci kumrusu
  9. 9.
    Bugün ikizi berk ile beraber beyaz show'a konuk olacak kişi. Flemenko la turca'dan canlı performanslarını sunacaklardır.
    2 ... secretcode
  10. 10.
    beyaz show daki hal ve tavırlarıyla kendinden soğutmuş hatun kişidir.
    1 ... sarp