1. 1.
  pelin çift' in sunduğu, gizemli olayların konuşulup tartışıldığı haberturk'te yayınlanan program. perşembe günleri yayınlanan programın yayın günü cuma gününe kaydırılmıştır. geçen hafta türkiye'de definecilik işlendi oldukça ilginç bir program olmuştu. bu hafta ise üç dinin kutsal şehri kudüs konusu işlenecek.
  ... sampras yatay gecis magduru
 2. 2.
  'evrim mi yaradılış mı?' konusunun konuşulduğu program. ilahiyatcı iki kelimeyi bir araya getiremiyor hala çapalıyor. programı sunan kadın nasıl tahammül ediyor anlamadım. dinci fizikçinin yanında bir hiç oldu.
  -1 ... morgsakini
 3. 3.
  an itibari ile islam geleneğinde tasavvuf konusu konuşulmakta.
  ... okundugu gibi
 4. 4.
  serdar turgut gibi itici hatta zıkkımın kötü diye tabir ettiğim kambur ve zeki olmayan bir adamın sunucusu olduğu program. hani pelin çift güzelliğiyle o da kültürüyle dursun misali koymuşlar ikisini de oraya fakat gelin görünki bu serdar denilen itici adam ne kadar cahilce saçma sapan soru varsa soruyo ve düzeltmesi pelin çifte kalıyo. e ekran kirliliğinide düzelten o. resmen kadın çile çekiyo orda. halbuki tek başına soru cevap tarzında bir program yapsa şuan bu yazıları yazmak yerine ileyip bir şey öğrenmeye çalışırdım.
  1 ... 186 numarali adam
 5. 5.
  an itibari ile iskender pala şah ve sultan kitabı hakkında konuşmaktadır.
  ... okundugu gibi
 6. 6.
  din kavramından çokça faydalanan, para kazanan program.
  ... strategy
 7. 6.
  bilginin analizinde sadeliğin keyfini yaşatıyormuş gibi olan program. tavsiye ederim en az 1 kez, olmadı 10dk izleyiniz.
  ... duman6kelimeler
 8. 7.
  uzulerek soyluyorum ki yayindan kalkmis olan program. oysa ne cok severdim bu programi, her cuma aksamini iple cekerdim. sebep ise murat bardakciymis. ah murat ah, huysuz muysuz olsan da cok severdim seni ama bu yaptigini hic yakistiramadim. yaziklar olsun.
  ... sobaninyanindayatanevkedisi
 9. 8.
  bittiğine çok üzüldüğüm programdı.
  ancak şu anda (serdar turgut olmadan) başka bir isimle aynı formatta program konulmuş.
  (bkz: bilinmeyen)
  ... duman6kelimeler
 10. 9.
  fatih çıtlak ve abdülaziz bayındır kaç saattir konuşuyor. şurda ilahiyattan eve geleli daha kaç saat oldu, ben bile anlamıyorum. kendi aralarında takılıyorlar.

  ayetler açık diyorlar, sonra bir ayetin anlamı üzerine bir saat konuşuyorlar. ama ayetlerin açık olduğunu, kendilerinin karmaşıklaştırdığını bir türlü itiraf edemiyorlar.
  1 ... dusunen adamin infazi