Advertisement

 1. 1.
  en son yapılan kpss de ortaya çıkan skandaldan sonra ösym nin takındığı tavırdır. lan bu kaçıncı oldu be ne biçim adamsınız nasıl hala o koltukta oturup da hala bir şey yok diyebiliyorsunuz ? bunun adı orospu çocukluğu değil de nedir ? milletin geleceğiyle oynayıp hakkını yiyorsunuz bu nasıl müslümanlık be ?
  25 -1 ... veive
 2. 2.
  skandal üzerine skandala imza atan bir kurumda başkan hiç değiştirilmiyorsa, kusura bakmayın o kurum pişkin pişkin güler ve adayların suratına da sıçar. hiç utanmaz.
  6 ... larsmon
 3. 3.
  öss sınavında kendi adamlarının yaptığını hırsızlığın bedelini hiçbir şeyden haberi olmayan insanlar çekiyor. yakında don aklet gircez sınavlara. son kpss de herhangi bir ibnelik yok galiba ama sokarım ben böyle eğitim ve sınav sistemine yahu. anlamadığım başka şey yokmuş gibi niye tüm yüzükler yasakta alyans hariç. bozuk parayı niye sınava sokmazlar ki kağıt parayla kopya çekmek daha rahat aslında bozuk parayla nasıl çekeceksin be narsist pezevenk. son lys sınavında sevgilimin burnu kanamış 2 dk lavobaya gitse açılcak bir sorun kalmıcak ama izin vermemiş zorba herifler. tüm sınav kağıdı kan içinde kalmış 40 dk kan durmamış. yani anlatmak istediğim bizimle taşak geçiyor bunlar.
  4 -1 ... kadirsinasmagrur
 4. 4.
  http://www.hurriyet.com.t...arid=249&hid=20949897
  2 ... klismenes
 5. 5.
  (bkz: pes 2012)
  ... storyofeye
 6. 6.
  Terbiyesizliğin açıkça göstergesi olan bir durumdur. Şahsen sınava 1 sene boyunca hazırlandım; gezmedim, tozmadım. Sadece ders çalıştım. Sonra bu çıkan söylentiler. Doğru veya yanlış insanın midesini bulandırıyor. insanların hayatları ile bu şekilde oynamaya kimsenin hakkın yok. Ama bizim güzel halkımız uyumaya devam ettikçe daha ne oyunlar dönecek kim bilir etrafımızda.
  ... jacopss
 7. 7.
  ülke ülke değil hıyar tarlası. ağzımı bozmak istemiyorum ama (bkz: öyle göte böyle yarrak). siz hâlâ devlette oturanlara oyunuzu vermeye devam.
  6 ... the outsider