1. 1.
    onun döneminde sınavlarda derece yapanların fetöcü olduğunu gösterir

ali demir

ali demir
    ... tenete
  2. 2.
    ösym başkanı nın fetöden tutuklanması

o zamanlar millet ayağa kalktığında bunun önüne siper olanlar, açıklamalarından tatmin olanlar düşünsün. gerçi onlarda düşünmüyor çünkü balık hafızası ile yaşayan milyonlarca seçmenleri var. bu adam fetocu çıkıyor 2-3 gün sonra iktidarın yancısı çıkıp " seçimlerde fetö chp ye yardım etti" diyor bu balık hafızalılar da tabi yaaaa kesin doğrudur diyorlar mal gibi. ali demir diye sor bu olayları hatırlat "o kim ki" derler.
    7 -2 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Ben “tatmin olmadım” şahsen.
    2 ... flat head
  4. 4.
    Hahaahah şimdi mi buldular adamı, niye kollamıyorlar artık arkasını işler değişti ya kollamazlar tabii, zamanında övgüler yağdıran adamlar şimdi sövgü diziyor. Az şerefsiz değilsiniz.
    1 ... dokky
  5. 5.
    Bazi insanlari toprak kabul etmeyecek.

O donemde sinavlara giren binlerce insanin hakki yendi. Hakki yenenler sadece ali demir donemindekiler degil tabi, oncesinde de vardi simdi de devam ediyor.

Insanlar istedigi yere gelemiyor emeginin karsiligini alamiyor diye canina kiydi halen de bu sebeplerden intihar edenlerin sayisi az degil, sorumlular ise sinavda sifre vardi ama kopya yoktu diye dalga gecer gibi vicdani sizlamadan aciklama yapti.

Simdi ilahi adalet yerini buldu diye seviniyoruz ama o donemde zaten hakki yenen insan yillar sonra adalet yerini buldu diye sevinse ne olur ki. Istedigi puani alamayip istedigi yere gelemedikten sonra, seneler sonra buna sebep olan kisinin yakalanmasi sadece insanin icini sogutur zamani ve harcanan emekleri geri getirmez.
    Gec gelen adalet adalet degildir diye bosuna demiyorlar.
    2 ... kara erik habbesi
  6. 6.
    Gençler o dönemde akp akladı bu adamı.

2011 ygs sınavına girmiştim sonra kopya olayı çıktı. Ben o dönemde bunlar soru çalmıştır inanıyorum dedim akpli mümin arkadaşlarım düzgün konuş hoca efendi hakkında dediler sonra gün oldu 20 temmuz 2016 hepsi şerefsiz feto bizi kandırmış dediler.

2011 ygs sınavına girdim mat 37 net yaptım fende o şekildeydi Türkçe 10 felan net vardı ve kopya çekildi sınav iptal olacak diye lysye çalışmadım iptal etmediler örtbas ettiler. Neyse 140.000 sıralama yaptım avcumu yalayıp oturdum.

O dönemde örtbas edenin de Allah belasını versin kopyayı verenin de hepsine hakkım zehir zıkkım olsun.
    1 ... beyaz baretli mehmet aga