1. ?.
  kimisi icin cok stresli, kimisi icin gayet rahat gecen haftadir.
  ... sobaninyanindayatanevkedisi
 2. ?.
  adayların zamanın çoğunu sevdiği şeylerle geçirmesi gereken süreç.*
  ... fragile
 3. ?.
  bundan sonraki çabanızla sınavda en fazla 2-3 net daha çıkarabileceğiniz haftadır.

  çok telaş yapılmadan sakin ve konsantre bir halde geçirilmelidir.
  -1 ... arjantin
 4. ?.
  son birkaç güne kadar çalışmaya devam edin.

  not: saygın bir üniversiteden bilgisayar mühendisi. *
  4 -1 ... pis cocuk
 5. ?.
  son anda bir aksilik çıkacağı endişesine kapılmayın* çünkü o sizin psikolojik bilmem neyiniz. (psikolojiye hakim değilim keza terim aklıma gelmedi)
  not: edebiyat öğrencisi. yanına ateşle yaklaşma. ayrıca yapısı bozuk cümlelerle de yaklaşma. hele yanında avrupai kelimeler kullan da gör başına gelecekleri.
  -1 ... ricardinho
 6. ?.
  ne yaparsanız yapın her türlü size girecek olan haftadır. haftların en kötüsü olmakla birlikte elinizden hiçbir şey gelmez. aklınızı alacağız aklınızı!

  not: prof. dr. ünal yarımağan
  3 ... sir nehuram
 7. ?.
  bütün yıl çok çalışan, yarış atı gibi koşturan, sınavdan sınava denemeden denemeye koşan bünye için gerçekten stresli bir haftadır; acaba az mı çalıştım, şu konuda mı eksiğim, bu konuda yeterli mi bildiklerim, daha mı çok çalışsaydım, ay kazanamıyacağım endişelerinin tavan yaptığı bir süreçtir...
  ancak artık her şey için boştur, en iyisi bu safhada artık içinden geldiği gibi davranmak, biraz salmaktır kendini. test çözülmek isteniyorsa son dakikaya kadar test çözmeli, gezilmek isteniyorsa gezilmeli, yatmak isteniyorsa yatılmalıdır.
  iç huzur nasıl sağlanacaksa öyle davranılmalıdır; zira son gece bile test çözüp konu çalışmış, sınav günü nezle olduğu halde istediği yeri kazanmış birinin uygulamasıdır bu... *
  3 ... avalon
 8. 1.
  sözlüğe takılmak hem edebiyat ve tarih tekrarı hem güzel vakitler geçirmek için en ideal.
  1 ... d4nte
 9. 2.
  Össye hazır gençler için bu hafta "bitsede gitsek" durumunda geçen haftadır. Çalışmayanlar için "eyvah napıcam ulan ben şimdi" diye kafaların taşlara vurulduğu haftadır.
  1 ... onceoelibiinndir
 10. 3.
  2 yıl hayvan gibi çalışıp hazırlanılan sınavdan önce kolumu kırarsam sınava giremem, emeklerim boşa gider, babayı yerim kaygısıyla evden bile çıkamaz hale gelinen zaman periyodu. eskiden bu süreç iki kez yaşanırdı. (bkz: öys)
  1 ... mejo