1. 1.
    internet kafeye gidip counter stirke oynayın arkadaşlarınızla. ben iki girişimde de öyle yapmıştım.*
    3 ... kinix
  2. 2.
    sudan çıkmış birer balıksınızdır, bundan dolayı normal insan yaşantısına geri dönmeye çalışın.
    2 ... tsira
  3. 3.
    kesinlikle soruların çözümlerine bakmayın. yanlışlarınızı gördüğünüz anda, şu zamana kadar çekmiş olduğunuz öss stresi, yeni doğacak stresin yanında devede kulak kalacaktır. zira temmuzun son haftasına kadar, "acaba kaç puan aldım?", "okuldan şu kadar gelse?", "şu üniversite?", "bu şehir.." diye binbir türlü soru beyninizi kemirir. kendiniz aşşa yukarı tahmin ediyorsunuzdur zaten. ona göre bakarsınız üniversitelere.

yalnız şimdi, öss dolayısıyla ertelediğiniz şeyleri yapma zamanıdır. gidin izlemediğiniz dizileri izleyin. internetiniz müsaitse indirin. (misal bende family guy ukteydi. dolduracağım yakın zamanda) gezin, tozun. bu yaz tatili gelmez bi daha.

ha birde. herşey rayına oturuncada "yakıcam ulan kitapları hueaa" diyerek gaza gelmeyin. bir ihtiyacı olana verin. illaki vardır.

ekleme: telefonlara çıkmayın, evde yok dedirtin. msn açmayın. feysbuka girerseniz offline olun. çünkü;
    -nasıldı?
    5 ... eluard
  4. 4.
    üniversite tercihleri ile ilgili bilgi veren gazeteleri alıp durmayın her gün. hiç bir işe yaramıyor. adamlar sizi sömürmeye çalışıyor. oturun sakin kafayla hoşunuza giden üniversiteleri ve bölümleri yazın gitsin. bir de istediğiniz bölüm gelmeyecektir büyük ihtimalle. sıkmayın canınızı hep olumlu düşünün.
    1 ... orsidorsi
  5. 5.
    gece 3'te ntvde orlando lakers maçı var onu izleyin. belki de ve büyük ihtimalle lakers'ın şampiyonluk kutlamalarını da izlerler eğlenirler.
    1 ... taharetmuslugu
  6. 6.
    asıl kafa ağrıtan bölüm şimdi başladı. bunu aklınızdan çıkarmayın.
    1 ... dusersmynarim
  7. 7.
    bazen tüm iyi toplum psikolojisinin bekâsı açısından uyulması gereken tavsiyelerdir.

-ne b.k yerseniz yeyin ama artık öss hakkında konuşmayın.
    2 ... buny
  8. 8.
    televizyondan ve öss nasıl geçti diye sorma ihtimali olan kişilerden olabildiğince uzak kalmaya çalışın.
    tavsiyem play station oynamaya gidin.
    4 ... recruit
  9. 9.
    sözlüğe girin, amuda kalkın felan. ne bileyim. böyle atraksiyonel işlere kalkışın.
    2 ... latife yaptim yer misin
  10. 10.
    domates yiyin...

test edildi onaylandı.
    1 ... rapsodik