1. ?.
  günde 5 saat olmak üzere her saatin 45 dk'sını çalışarak 5 dakikasını dinlenerek 10 dakikasını da tekrarla doldurarak çalışılmalı,beslenmeye dikkat edilmeli yalın ayakla yere basılmamalıdır. Artık bıktığınızda çalışma bırakılmalıdır,kitap okunmalı televizyondan uzaklaşılmalıdır.
  2 -1 ... ucuncayir666
 2. ?.
  sınava giderken otobüste çalışılsa bile kazanmak için yeterli gelir.
  -1 ... arcadian
 3. ?.
  sınav için moda girenlerin daha çok zorlandıkları sınavdır efendim öss. sınav yokken ne yapılacaksa onu yapmak, mesela bu akşam 2006 dünya kupası maçlarını, pazarı pazartesiye bağlayan gece dallas miami nba finalinin ikinci maçını* izlemek daha yararlı olur.

  (bkz: kendimden biliyorum)
  2 ... fth
 4. 1.
  kesinlikle ve kesinlikle geçen yıllarda çıkmış soruların (özellikle bir sene öncesi)
  çözülmemesi gerekmektedir.mazallah bir de kötü geçer al başına belayı.bütün konsantre biter.ben başaramıcam korkusu sarar dört bir yanınızı.sakın ha.
  ... yuce insan
 5. 2.
  son hafta yan gelip yatmak, yani yat dediysek o kadar da yayma canım...heyecan yapma...stres yapma, seni fazladan gerecek,aşırı adrenalin salgılamana neden olacak şeyler yapma; kavga, seks, banti campink,(ingilizcesini bilmiyordum pardon)...neyse ne diyodum, yani sakin ol kardeşim, zaten birşeyler yapmışsan sonucunu alırsın, yok yapmamışsan, ne yapsan yersiz...yok okunmuş şeker, yok pirinç vs.
  1 ... infoman
 6. 3.
  son hafta arkadaşlarla okeye gitmek, akşam dışarı çıkıp arkadaşlarla muhabbet etmek, stres yapmamak en önemlisi bütün hazırlıklar tamamlandığı için 3 saat sürecek olan sınavın son denemelerini en fazla 2 saate sığdırarak günde en az 3-4 denemeyle sürdürmek. * *
  -1 ... diablo7_
 7. 4.
  (bkz: kıyamet günü ibadet olmaz)

  gezin arkadaşım en iyi taktik budur...bi önceki gün de okey oynayın arkadaşlarla...
  1 ... i dont need that shit
 8. 5.
  son bi öylesine göz gezdirme morali bozabilecek potansiyel tehlikeli yaratıklara karşı görüşülecek çevreyi kısıtlama, olm bu sene ....oranın puanı yükselecek - olmazsa meslek yüksek okulu yazarsın diyen insan hayvanlarına prim verilmemeli. kulağını kapatıp müzik dinlenmeli.
  -1 ... roshen amcanin oglu sedat
 9. 6.
  gelecek yıl haziran'ın ikinci haftasında konuşulması gereken hadise.
  ... hayrola genc
 10. 7.
  tempoyu değiştirmeden aynen devam etmek. yoksa bünye alışamıyor
  ... sofor