bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    doktor bayan, piyanist şantör, fabrikatör derken gazetenin *sarı sayfasında rastladığım bir satılık araç ilanı. Birinci olmak için çok çalıştım arabayla gezecek vaktim olmadı manasında mı yazdı artık orasını çözemedim.
    5 ... coincidental magic
  2. 1.
    'sinif birincisinden satilik bmx' ilanindan sonra gelir kronolojik olarak. hangimiz boyle bir ilan vermedik ki sari sayfalara?
    1 ... gwen dibley
  3. 2.
    oss ile 99 yilindan beri universitenin kazanıldıgını ve üniversite sınavina 18 yaşlarında girildigini , arabanin alınali en fazla 6 yıl oldugu ve bu 6 yıl içinde birinci arakadaşın tüm acemiligini bu arabanın üstünde giderdigini düşünürsek , alınılmaması gereken , muhtemelen dökük bmw
    2 ... exonotzor
  4. 3.
    oss birincisi olup dersanenin ödülünü kapan ama arabanın vergisini duyunca hediyenin bi tarafında patladığını düşünen akıl küpü ergen
    2 ... registerlater
  5. 4.
    devamlı ders çalışan inek olduğundan arabanın kıymetini bilip kullanmamıştır. daha 20 bin km dedir araba.alınabilir de benzin parası var.Keşke zengin duldan satılık olsaydı...
    1 ... karga
  6. 5.
    (bkz: kağnı)
    -1 ... impayatoy
  7. 6.
    (bkz: oss sonuncusundan satılık az kullanılmış beyin)
    3 ... arabaciarabayatasget
  8. 7.
    (bkz: bmw sini satan bilge)
    1 ... hadiii
  9. 8.
    kaçırılmayacak bmwdir. temizdir. garaj arabasıdır. pazarlık yapıp ucuza kapatılabilir.
    ... arabaciarabayatasget