1. 1.
  geometrinin hayvan zor oldugu oss'dir. hele analitikte zaman yetmezligi nedeniyle kalem oynatilmamistir. bu sinavda felsefe full dogru, tarih ve cografya'da 3'er yanlis, turkceden 41.5, matematikten de 40 net biraktiysaniz marmara hukuk'a girmissiniz demektir. fen yapmaya gerek yok.
  ... yozishanko
 2. 2.
  geometride iki köy arasındaki minimum mesafenin bir koni üzerinden sorulduğu bir soruyu içeren sınavdır. koniyi açıp çizgiyi çekip ahanda buldum dediydim de, yanlış çizgi çektiğim için yanlış yaptıydım. koninin etrafını dolaştıydım, oysaki yarısını alacaktım. bak hatırladım da hüzünlendim be sözlük.
  ... rabbit
 3. 3.
  birde o sınavda senato sorusuna sahipti. B kitapçığında 29. soru idi ve sağ alt tarafta yer alıyordu. onu hiç unutamam zira soruyu bir türlü anlayamadım en sonunda boş bıraktım ve buralara kadar geldim. mnsktgmn sorusu ömrümden ömür aldı.
  1 ... tsira
 4. 4.
  Puan sistematiğinin değişmeden önceki yapılan som sınav. 180 soru vardı, hem fenciler hem de tm ciler bütün soruları yapmakla mükellefti. Doğal olarak fenciler, tm cilere göre daha avantajlı idi. Özellikle eşit ağırlıkla öğrenci alan iktisat ve işletme gibi alanları bu nedenle, tm mezunlarından çok, fen mezunları doldurmuştu. Geriye kala kala tm cilerin girebileceği adam gibi tek bölüm olarak "hukuk" kalıyordu.

  benim de girdiğim öss idi ayrıca. kanımca özellikle matematik, kimya ve fizik bölümleri oldukça kolaydı ki bu sayede iyi bir puan yapmıştım. %1 lik bölüme girebilecek bir puan almıştım. bu da böyle bir anımdır.

  (bkz: 2002 dünya kupası)
  1 -1 ... how i met your mother
 5. 5.
  sözelci olan sadaeke'nin 8 matematik 12 fen neti çıkarttığı sınavdır. çok kolay olduğunu düşünmüştüm ama meğer olay bendeymiş. sonra ve elini istanbul üniversitesi iletişim fakültesi-radyo televizyon ve sinema.

  uluslararası ilişkiler bölümü 2 yıl önce eşit ağırlık puanına dönüştürülmeseydi şimdi ne'gzel mülkiye mezunu olacaktım.
  ... sadaeke
 6. 6.
  matematiğin genel manada kastığı sınavdı.Tıp fakultesine girebilmek için ilk 5000de olunması gereken sınavdı.
  1 -1 ... heredot1923
 7. 7.
  ben 6.sınıfta okurken yapılan unıversıte sınavıdır.
  ... nilushka