1. 1.
  Avustralya'da olay yaratan din adamı Şeyh Tac El-Din Hamid Hilali Sydney'deki bir camide Ramazan Bayramı dolayısıyla verdiği vaazda, başını örtmeyen kadınları 'avlanabilir ete' benzetmesi.

  http://www.internethaber..../news_detail.php?id=49302
  ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 2. 2.
  kendini avcı gibi gören psikopat erkekler için her kadın avdır diyerek karşı çıkılacak soru..
  ... xiphoideus
 3. 3.
  "doktor kendi haline bırakın dedi" dedirten deyiş.
  ... kelly
 4. 4.
  şöyle bir örnekle açıklasak;
  bir karpuz sergisinde önlere kesik karpuzları koyarlar. gelen gelen bakar ama ellemez. halbuki kesilmemiş karpuzların iyi olup olmadığını anlamak için şap şap ellenir okşanır. bilmem anlatabildim mi?
  1 ... angelina
 5. 5.
  insanlar bilindiği üzere dini, bir araç olarak kullanmaktadırlar.. fakir ve gelişmemiş toplumlarda ekonomik gelişmeler yüzünden insanlar daha kötü durumlara düştüklerinde dine sarılırlar.. alt beyinlerini de kullanmayı bilmediklerinden söylenen her şeye inanırlar... bu gibi insanların sömürücüleri hiç vakit kaybetmeden somut olaydaki gibi konuya el atarlar ankara sosyal araştırma merkezinin yaptığı bir ankate göre, töre cinayetlerini onaylayan kadınların yüzdesi hayli fazladır: urfa''da%26 kars''ta %6 izmir''de %1 verilerden yola çıkacak olursak her 4 kadından 1''i onaylıyor bu zihniyeti.. gelelim baş örtme olayına.. bu bir inanç meselesidir.insanlar inandıkları dine göre yaşam stillerini seçmekte özgür olmalıdır..fakat günümüzde araç olarak kullanımın artmasıyla , devlet ilerde bu gidişatı önleyememekten korkmaktadır. yukarıdaki olayda bahsedildiği üzere kadınlar kendilerini savunma aracı olarak örtünmeyi seçerlerse, bu büyük bir sapma olur. bu sorunun temelinde gerici toplumlarda var olan cinsel açlık yatmaktadır.. cinselliği ayıp bir şey olarak görürseniz açık bir koldan bile tahrik olursunuz.. dolayısıyla arzularına engel olmak için sorunun temeline inmeden kadınların örtünmesinden yana bir yol seçersiniz... sorunu temelden yok etmek için , geniş düşünmek lazım.. televizyonda bir öpüşme sahnesi çıktığında aile fertlerinin yüzü değişir, kanalı kapatmaya çalışırlar... böyle eğitilen birey ilerde koldan bacaktan tahrik olmayı engelleyemez... asıl sorun beyinlerdedir, zihniyetleri değiştirmek lazım ki ileri gitmemiz gerekirken gerilemeyelim..
  1 ... demester
 6. 6.
  sözlükteki (bkz: hunter) nüfusunu afişe olmasını sağlayan başlık...helal haram ve yamyamlık...
  ... handushka