1. 1.
  Hala insanların inançları ile uğraşanlar aslında örümcek beyinliler. Bırak isteyen istediğine inansın, istemeyen inanmasın sana ne? Sen ister inançlı ol, istersen inançsız istersen ateşe tap, istersen çay bardağına yeter ki dünyada toplum halinde yaşamak zorunda olduğumuzu, insan olduğumuz için duygularımız olduğunu, özsaygının çok önemli olduğunu ve iyi bir insan olmak bilinci ile yaşamanın dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline dönüştüreceğini unutma! Gerisi hikaye...
  10 -1 ... eksidensevgilerle
 2. 2.
  Gerçekten böyle, hatta daha beter chp zihniyeti vardı. Hala da var, işin kötü yanı bu sefer diğer güruh acısını çıkarma peşinde. Değişik durumlar.
  6 -16 ... bratva
 3. 3.
  eee aşık veysel'i ankara'ya sokmayan zihniyetten ne beklenir amk!
  3 -6 ... iplerini koparan kukla
 4. 4.
  Yapılan elbette yanlış ama ben gerçekten örtülü insanların halka açık plaja gitmemesi gerektiği düşüncesindeyim. Sonuçta göz deryadır, onca çıplak ve yarı çıplak insanı görmeyecek mi bu sayın örtülü müslüman? Günah mı? Tabiki.
  Benim annem ve kardeşim de örtülü ama plaja gitmek gibi bir düşünceleri yok. Müslüman olmakta fanatikseniz bunu her alanda uygulayın.
  11 -3 ... deveran i dem
 5. 5.
  2007 yılında da ak parti iktidardaydı. istanbul belediyesi de ak partinin elindeydi.
  hatırlatayım da cehape zihniyeti acitasyonunuz kursağınızda kalsın.
  27 -6 ... fanfan la tulipe
 6. 6.
  Örtülü insanın sahilde ne işi var ya. Ben de bunu anlamıyorum. Tamam kovmak insanlık dışı da yani sahile de kapalı girmek sanki biraz sıra dışı..

  E:i
  11 -6 ... xyclonb
 7. 7.
  Millete kafir diye diye karışan tipler inanç özgürlüğünden bahsediyor! Ulan senin inancın zaten başkasını ya da dönüştürmek ya da öldürmek üzerine ki ne hakla saygı talep ediyorsun?.!
  8 -4 ... crossd
 8. 8.
  Ve sonra akp yaratıldı.

  Evet öyle.
  Din üzerinden siyaset dediğimiz bu zaten.

  Onlar hiç olmasaydı bunlar hiç olmayacaktı.
  3 -1 ... hot male
 9. 9.
  2. Akp döneminde yaşanmış bir olay.
  3 ... for justice
 10. 10.
  Erduvan bizleri kemalixlerin elinden kurtarmadan önceye dair küçük bir detay, 2005 falan su sanırım camiyi ahır yapmaya çalışan cehapelilere direnip camimizi kurtarmıştık.
  Reyiz büyük adam Halife maşallah.net
  4 -1 ... sozleriyle alkis alan yazar