1. 1.
  o değil de ossuruğa ne zamandan beri gülüyoruz bunu da araştırmak lazım.
  5 -2 ... born to lose live to win
 2. 2.
  tuz yaşamsaldır ve ilkel insanın ani tuz ihtiyacı öpüşmeyi doğurdu.
  1 -1 ... birdy
 3. 3.
  tom robbins sorunun cevabını, üzerinde detaylıca düşündüğünü ve düşünürken bayaa eğlendiğini saklamadan, detaylıca parfümün dansı adlı fantastik romanında açıklamıştır. özetle der ki, önceleri burunların birbirine değdirmek olan öpüşmevari olay sonraları dudakların kazara buluşup bundan daha çok zevk alındığının anlaşılmasıyla asıl halini almıştır, bunu geliştirmek iki kişinin aşkına ve becerisine bağlıdır. güzel kitaptır, karışık ve bir o kadar da eğlenceli kurgusu bir değil, bir kaç defa okumaya değerdir.
  1 ... haspam
 4. 4.
  kafa atarken.
  -2 ... klozet fircasi
 5. 5.
  öpmeye yarayan iki şeyin birleşmesi gayet mantıklı bence. tutmaya yarayan iki şeyin birleşmesine de tokalaşmak denir. sevmeye yarayan iki şeyin birleşmesine de sevişmek denir. bunlar basit konular, ben buldum.
  2 ... rabia olmak isteyen pelinsu
 6. 6.
  bal damlıyor ağzından, ben senin ağzını yerim denilip eylemin yerine getirilmesiyle...
  -1 ... dunyayi iplemeyen adam
 7. 7.
  Sinir bilimci doktor Serkan Karaismailoğlu bunu bilimsel olarak makalesinin bir bölümünde açıklamış. Niçin sevgi belirtisi olarak öpüşüyoruz da partnerimizle neden burunlarımızı ya da omuzlarımızı dokundurmuyoruz?

  http://www.nbeyin.com/con...549-opeyim-de-gecsin.html
  ... ucagabakarkendusenpenguen
 8. 8.
  (bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
  1 -1 ... vitrivius
 9. 9.
  taş devrinde et yerken itler gibi yermişiz elimizi değdirmeden. işte günlerden bir gün ayşe tuttuğu fareyi yerken hasan üstüne atılıp ağzıyla ayşe'nin ağzındaki fareyi kapmak istemiş. dudaklar birbirine değince o deyiş. fare bir onun ağzında bir bunun. çok keyflenmişler hep öyle fare yemişler. sonra fareye kıtlık girmiş ama fare var gibi o harekete devam etmişler.
  ... teflon