1. 1.
  (bkz: öpüşürken dillerin çarpışması)
  4 ... karga
 2. 2.
  hızlı bır opusme sırasında olabılecek olan * hadisedir..
  5 ... meleklerde aglar
 3. 3.
  sert ve ateşli bir şekilde öpüşürken ortaya çıkan, önemsiz durumlar bütünü...
  7 ... speechbubble
 4. 4.
  (bkz: dişe diş)
  (bkz: kana kan)
  1 ... shalamar
 5. 5.
  genelde iki tarafında aktif bir opusme sureci izledigini gösteren ,tavsan dişleri haddinden buyuk iki sevgili * arasında olması durumunda kacınılmaz olan ,alınacak verimi muhtemelen sekteye ugratacak olumsuz hede.
  1 -1 ... melankolik
 6. 6.
  aslında aşık oldugunuz sevgiliyi öperken başınıza geldiginde,evliliklerdeki kavga gibi tuzu biberi diyebilecegimiz durum.
  -1 ... blacksoul
 7. 7.
  çok ateşli ve birbirini yercesine öpüşme esnasında arada gerçekleşebilecek fazla önemsenmemesi gereken husustur. zaten o kadar ateşli ise ya samimiyet ilerlemiştir ya da tek gecelik bir heyecandır, o yüzden önemsenmemelidir. ama ilk başlarda dikkat etmekte fayda var.
  2 ... devedikeni
 8. 8.
  taraflardan birisi ya takozdur ya da bilinçli olarak kafa atmıştır. dişleri örten bir dudak var ortada; alt, üst ya da her iki dudak birden karşılıklı açık olmalıdır ki dişler birbirine temas etsin. öpüşme, dudakların birbirine değmesi ile başlayıp dil ve damak oyunları ile devam ettiği için ilk aşamada gerçekleşemeyeceğinden sonradan nasıl gerçekleştiğine anlam veremedim. en atraksiyonlu öpüşme şekli bir tarafın kafasını diğerine yanlamasına yanaştırıp dilini içeriye sonuna kadar sokması ile üst damağını kaşımasıdır, orada bile ağzın içerisine en yakın temas sağlar ve dişler birbiri ile çarpışmaz. yine de uuser 'ların vardır bir bildiği deyip geçiyorum**.
  5 ... roy mustang
 9. 9.
  ciddi kazalara sebeb olabilecek bir hadisedir. iki taraftan birinde veya her ikisinde kaldırım taşı gibi diş varsa kaçınılmazdır.
  2 ... soytari
 10. 10.
  hem acemi hemde öpüşgen kişilerin başına sık gelen olaydır. insanın öpüşme isteğinin içine eder.
  ama tecrübelilerin böyle bir sıkıntısı olmaz çünkü onlar o günleri çoktan geride bırakmıştır. kırılan dişin yerine porselen diş yapılmıştır bile.
  1 ... ben sarhos degilim