1. 1.
    lan ben bu kadar harika bir anı yaşamak için kime nasıl bir iyilik yapmış olabilirim? oysa ben hiç bir dilenciye sadaka bile vermem. Allahım ne olur bu güzel günlerin bitmesine izin verme. söz bundan sonra sadaka da vereceğim.

evet nedense öpüşürken aklımdan dilencilere sadaka vermek geçiyor. ama sonrasında yine de bu eylemi gerçekleştirmiyorum. bu insanlığın yaratmış olduğu en muhteşem eylemselliği yaşamayalı 7 ay falan oldu. bu eylemselliği her gün yaşadığım günlerde de dilencilere sadaka vermiyordum şimdi de vermiyorum.

anlattıklarımdan çıkartılacak ders, olayın sadaka verip vermemekle alakası olmadığıdır. neyse, ben yine de yarın bir dilenci görürsem yardım edeyim. ne olur ne olmaz.
    5 ... memosh usta
  2. 2.
    Acaba bir gün birlikte anime izler miyiz?
    -2 ... kitsune youkai
  3. 3.
    dusunce barindirmayan opusmeler dilerim.
    ... yedirenklidivit
  4. 4.
    -acaba şuan birisi bizi görüyor mu?
    -bitmesin lan. *

olur tahminen.
    2 ... eylulsabahi
  5. 5.
    "Bu olmuştur şimdi, eve gitmeyi de kabul eder bu. Ertesi gün de, basarım tekmeyi." Gibi düşüncelerdir.
    -1 ... kimseyi cekemeyen adam
  6. 6.
    birgün öpüşürsem bu aklımdan geçenleri yazarım.
    4 ... koruk
  7. 7.
    Yazın bahçedeki asma için bi çardak yapmak lazım, altına da iki tabure atsak aslında oturmaya..
    Amaan daha zamanı var yaz ola hayrola.
    Dur gız yavaş.
    Oley
    ... hakan yavas
  8. 8.
    Şimdi öncekilerde ne dediğimi hatırlamıyorum ama en son ki deneyimimden bahsedeyim. Dudakları çok hoş lan, gözünü kapatarak öpüşüyor bunu hissederek yapıyor, heryerini öpesim var, onu daha fazla tahrik etmeliyim.
    1 ... yasamasevincinikaybedengenc
  9. 9.
    (bkz: fraktal)
    ... mobiyus seridindeki karinca
  10. 10.
    bir tek ben mi malım lan dedim burayı okuyunca. bildiğin hayvana bağlıyorum demek ki öpüşürken. hiçbir şey aklıma gelmiyor *
    ... tuiran kouma