1. 1.
  sevdiğiniz bölümü okuyun amk. tavsiye mi istiyorsunuz bir de ?
  4 -1 ... sherlockholmesss
 2. 2.
  '' açılan başlığın ilk entrysi başlığı tanımlamak zorundadır '' bölümü. bir öğrenemediniz gitti be.
  5 ... lonely detective
 3. 3.
  kime sorsan okuduğu bölüme aman yaraktan gelme hayatın kararır der en iyisi kendi hayatını kendin karart.
  4 ... karanligin ruhunda bir gece
 4. 4.
  Dil ve konuşma terapisi.

  Ev arkadaşım Çocuk Gelişimi uzmanı, ondan duyduğuma göre gelirleri Yüksek ve iş ortamları rahat oluyormuş.

  Fakat bu işi yapabilecek, yaptığı işi severek ve mutlu olarak yapacak olması bireyi daha çok etkiler. Dolayısı ile araştırın, eğer kendinizde bu özveri ve potansiyeli görüyor iseniz, güzel ve özel bir bölüm.
  1 ... hayata kifayetsiz
 5. 5.
  sabahları uyandığında yine mi iş var demeyeceğin, sevdiğin mesleğin bölümü.
  1 ... hayatsartlari
 6. 6.
  Eğer çok iyi bir üniversitenin çok iyi bir bölümünü tutturamıyacaksanız 2 senelik, en kısa sürede işe atılabileceğiniz ara meslekleri seçin. Dandik mühendisliklerden daha çok kazandırır. 2 senelik okuren mesleğinizle ilgili fazladan dersler alın. Tıp fakültesini nerede okursanız okuyun yükselmek istemediğiniz ve hırslı olmadığınız sürece diğerlerinden eksik bir doktor olmazsınız. tıp dışındaki bölümleri hiç bir akademik başarısı olmayan yerlerde okumayın . daha önce yazılmıştı sanırım bir ara, radyoloji teknisyenliği mesela. mezun olur olmaz iyi bir maaşla başlayabileceğiniz ve eleman sıkıntısı olan bir bölüm. buna benzer ilginizi çeken bölümlere mutlaka göz atın, eğer çok iddialı değilseniz.

  özellikle bir kaç üniversite dışında işletme, iktisat, turizm, basın yayın, uluslarası ilişkiler, felanca mühendisliği okumak parayı,zamanı, gençliği boşa harcamaktır.
  ... radiolarian