1. 1.
    kesinlikle tipsiz veya çirkin insanların başkalarını kanrımaya çalışmaları ve buna da kendileini inandırmaya çalışmaları için samimiyetsiz savunma yapan gereksiz tiplerdir.

izmir erkeği neden yakışıklı ve izmir kızları neden güzel sorusunun cevabıdır aslında, biz direkt dış güzelliğe bakıyoruz beğenirsek iç güzelliğe bakıyoruz çok da başarılıyız ki güzeller hep bizde çirkinler de sizin olsun.. sonra da izmir erkeği bik bik peeh.
    1 -3 ... izmir erkegi
  2. 2.
    için güzelliğinin dışa yansıması deyimini bilmeyen gerzeklerdir. bir insan durduk yere tipsiz olmaz. kalpleri pis kalpleri.
    4 ... creepy doll
  3. 3.
    önemli olan iç güzellik savunmacısı tipler
    2 ... firsatikrizecevirenyazar
  4. 4.
    yani içi de güzel olsun tabi ama dışı da güzel olsun. sonuçta göğüslerini avuçlarken gözlerine bakıp ımhey ımhey diye bağırışını duymak istiyorum ben. bu da benim sevme şeklim yargılayamazsınız.
    1 ... allah yok din yalan
  5. 5.
    iç güzellik tabiki önemlidir. kimse ister mi adriana lima gibi karısı olsun ama onu anlatsın? ya da kimse ister mi brad pitt gibi kocası olsun ama karısıyla ilgilenmesin hiç? kimse ister mi dışı güzel içi kötü bir insan? kimse kusura bakmasın da iç güzellik dış güzellikten önemlidir. içi kötü olanın zamanla dışı da kötü olacaktır.
    ... dertler derya olmus
  6. 6.
    dış güzellik her şeydir zanneden göteleklere dert olur.

olm önce dış güzellik vardır. ondan sonra iç güzellik başlar.
    demek yarın sevdiğin kaza geçirse yüzü dağılsa çekip gidecen aq.

hasktir.
    -1 ... system error
  7. 7.
    kendilerini eleştirenlerin , yüksek ihtimalle eninde sonunda bir vakit , hakikaten aslında önemli olan iç güzellikmiş diyecek olmalarını görecek olan tiplerdir.
    6 ... en asaletli duygularin adami
  8. 8.
    Memenin aile saadetine etkisinim farkında olmayan tiplerdir.

Memesi büyük olup da koca dayağı yiyen kaç kadın gördünüz?
    ... doublecift
  9. 9.
    Şimdi size klişe ama çok doğru olan bir sözü aktarmak istiyorum.
    "insanlar iç güzelliğin önemli olduğunu söyler ancak dışını beğenmediği birinin içini merak etmezler."
    4 ... sweet pyschopath
  10. 10.
    Çirkin ya da tipsizdir...

Kim napsın senin içinin güzelliğini aq ? Ruhlar dünyası mı burası ?
    -1 ... uzan yavrum geliyorum