bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tasarımcı yalanlarının özünü teşkil eden özsüz sözdür.
    3 ... registerlater
  2. 2.
    külliyen yalan bir tabirdir, bir çeşit fakir avuntusu da diyebiliriz. *
    2 -1 ... wunsch
  3. 3.
    bu sözü diyenleri 3 sınıfta toplayabiliriz:
    -fiziksel olarak güzel olmayan ama içi altın gibi olmasına rağmen kimse tarafından çekici bulunmayan insanlar,
    -fiziksel olarak güzel olmayan,içi de dışını aratmayacak çirkinlikte olan insanlar,
    -fiziksel olarak güzel olan ama sürekli fiziksel olarak ilgi çektiği için bundan sıkılan,biraz da içinin güzelliklerinin görülmesini isteyen insanlar.
    8 -1 ... asiti kaçmış kola
  4. 4.
    yüxexes dergisinin bir bölümünde ruh güzelligine cevrilerek daha rock yapılmıs anlam bütünlügüne sahip söz.
    1 ... cutcut
  5. 5.
    çevrendeki insanlara(ki yaklaşık 100-150 kişi eder bu)''karşı cinste hangi özellikleri ararsın?'' diye sorulduğunda,yüzde doksan dokuzunun aradığı özelliklerin fizksel özellikler olduğunu anlaman dolayısı ile herkesin içinin dışına çıktığını farketmenle, yitip giden cam kırıklarına dönüşen önerme.
    ... tahminci
  6. 6.
    bunu 2 şekilde ele alabiliriz: 1.grup (bayan söylüyorsa):'ben diğer kızlar gibi değilim,ben farklıyım,ben dil,din,ırk ayırmıyorum,çok kültürlü adeta aşmış bir insanım'demenın diğer yoludur.
    2.grup (erkek söylüyorsa):'tabiki bayanların iç çamaşırı seçiminde titiz davranması gerekir,ben iç güzelliğine de önem veririm'demenın diğer yoludur.
    2 -1 ... sne
  7. 7.
    göz göre göre sarf edilen yalan.
    -1 ... lock
  8. 8.
    en geyik laflardan biridir. hiç bir samimiyeti yoktur. (bkz: geyik laflar)
    -2 ... nightspirit
  9. 9.
    x: canım hoşsun da, biraz kilo vermen lazım be.
    y: amaaan benim içim güzel içiim, dış güzelliğin ne önemi var!*
    z: ne içi dışı be, kavun karpuz mu seçiyoruz? *
    (bkz: kavun karpuz seçtiğinizi hissettiren laflar)*
    2 -1 ... shyer
  10. 10.
    (bkz: önemli olan dış güzellik değil dış güzellik)
    ... nightspirit