1. 1.
  acı gerçek kardeşlerim. kimse kusura bakmasın. dünyanın en zeki en iyi kalpli insanı diye kimse gidip te birine aşık falan olmaz. özellikle erkekler hiç olmaz. bunu kafanıza sokun artık ! yeter !

  tamam sakinim.

  herşeyden önce hiç bir insanın beyni dürtülerinin önüne geçecek kadar gelişmemiştir. beyin sonradan ekleme bir aksesuardır. öncelikle hormonlarımızı dinleriz beynimizi değil. bir kadın bir içim suysa onu içmek isteriz. susuzluk dürtümüz ağır basar. erkek te mesela taş gibiyse alıp denizde sektirmek isteriz burda da bir takım adı konulmamış dürtüler ve hormonlar ağır basar.

  demem o ki kardeşlerim naylon çorap, iyiliği havaya fırlatıp ta s.ker. bunu artık o kalın kafanıza sokun.

  hem iyi ahlaklı insanı ne yapcaksınız annenize babanıza bak ben ne kadar akıllı bi insanım görün böyle sevgilim var mı diceksiniz ? dürüst olun. derdimiz başka.
  7 ... macerayisevenadam
 2. 2.
  iliskiyi baslatan dis , devam ettiren ic guzelliktir.
  dengeli olmalidir.
  biri bile olmazsa sorun yasanabilir.

  onemli olan insanlarin birbirini nasil gordugu, nasil buldugudur.
  5 -2 ... matilde
 3. 3.
  iç güzelliğin önemli olabilmesi için öncelikle karşı tarafın dış güzellik kısmını geçmiş olaması gerekir.dış güzellikden geçilmiş ise iç güzellik ancak o zaman tartışılmaya başlanır.diğer bi ifade ile ''dış güzellik daha önemlidir'' kavramı çirkinlerin kendisini tatmin etmesi için söylenmiş bi sözdür.
  3 -1 ... beck1729
 4. 4.
  "nefes alsın yeter" düsturunu benimsemiş ülkem insanı için geçerli olan durumdur. ayrıca eskilerin bir sözü vardır, içi güzel olanın dışı da güzel olur deyu.
  -1 ... imperius
 5. 5.
  iç güzellik ne allasen ya. haklı bir gerçektir.

  iç güzellik ile mi öpüşüp sevişiyorsun amk.

  önemli olan dış güzelliktir.
  2 -1 ... ulanseviyorumsenibe
 6. 6.
  bir bakıma gerçekir. bence bu iç güzellik dış güzellik barajını geçme hakkını kazandığında bakılan bir değer. bir yemeğin görüntüsü dış güzellikse tadı da iç güzelliktir bence. kimse boka benzeyen bir şeyi ağzına alıp tadına bakmaz.
  ... hayallerim vardi halbuki
 7. 7.
  (bkz: önemli olan kıyafetin içindekinin güzelliğidir)
  3 ... pavlovun kopegi
 8. 8.
  dişilik bir gece, kişilik bir ömür sürer. bu bir, ikincisi de, ne iç güzellik ne dış güzellik, altındaki jeep herşeyin anahtarıdır aslında.
  1 ... kendi yorumunu begenen adam
 9. 9.
  (bkz: cinsel seçilim)
  ... diesirae
 10. 10.
  dış güzelliğe hormonal eğilimimiz karar verirken iç güzelliği beynimizle tanıdıkça algılariz baslangic diş güzellikle olsada önemli olan uzun iliskide ic guzelliktir sadece dış güzellik ile tatmin olan bir insan ilerde karisinin onu aldatmasini sömürmesine aldiris etmez veya katlanir aptal oldugu icin hormonlardan beyne fırsat gelmez. dış güzellik ilk adimi atmada en buyuk faktörtür ama sürekli size yalan atan yerden yere vurup aldatan ici kötü birine hala dış güzelliği icin aşık oluyorsanız salaksınızdır efendim.
  ... bufuz