1. 1.
  sabah'ın pazar ekinin * arka sayfasında yazan bayan köşe yazarı. samimi üslubu ve parantez içlerine yazdıklarıyla okutuyor yazılarını. başarılar.
  ... sacriter
 2. 2.
  yeni asır gazetesinin "havadan sudan" yazarlarından sadece biridir.
  ... biodaddy
 3. 3.
  daniska isimli köşenin sahibi, garipsenicek şekilde antipatik bulduğum bir şahıs kendisi ama ne hikmetse yazdıklarını hep sonuna kadar okuyorum ve düzenli olarak köşesine uğruyorum. acaba benim yazılarımı okuyan insanlarda aynılarını yapıyorlar mı ?
  ... biodaddy
 4. 4.
  aşk ve evlilik konusunda çok güzel bir yazıya imza atmış köşe yazarı:
  (bkz: http://www.yeniasir.com.t...09/10/10/merak_evlendirir)
  ... atgmuls
 5. 5.
  başlığının açılmamış olmasına şaşırdığım sabah gazetesi yazarı. ivana sert'in kitabı hakkındaki yazısını çok beğendim. kız da güzel. ( sonsuz fotoşop yoksa tabi.) efendime söyleyeyim ayşe özyılmazeli feci çelmeler, osuruğuyla da demler bence.
  ... calyx
 6. 6.
  yeni asirda ayse arman tadinda disci kocasi ile hayat bana guzel tadinda facebookta yer bildirimi yapan ergen gibi köse yazarken bir sekilde sabaha gecmis izmirli aslinda kartcana abla. Resme aldanmamak lazim abla evleneli en az on sene olmustur. Ha ben nerden mi biliyorum lanet olasi yeni asiri is ianlari icin her gün almak mecburiyetinden.baska da bi sike yaramaz o gaste.
  ... vigilante8
 7. 7.
  Bugün izmir'de yaşanan depremle dalga geçtiği için kendisine tepki gösterenlere twitter'dan böyle mesajlar öncel öziçer atabilen yandaş basın gazisi..
  1 ... laf atan toma