1. 1.
  bir muharrem ince beyanıdır bu yüzden oyum demirtaşa.

  söz ülkücü camiada.
  -12 ... zargna
 2. 2.
  adalet olmazsa ortada vatan diye bir şey olmaz..

  önce adalet olursa, akıl da yürürlüğe girer ve vatanın olur..

  düdüklü tencere kafalılar algılayamaz, sürüngenler ise bildikleri halde ülkelerini üç çizburgere satıyor oldukları halde algı kasarlar..

  eh adam vatanını satmışken daha ne beklenir ki böylelerinden..

  büdüt: vurdukça ses geliyor nazlı yarimden.. okuduğunu da anlamıyorsun ki lan mandal suratlı.. ezbere alelacele cevap yazıyosun..

  büdütinho: ülkeni military forces ile vatan olarak nitelemek en az 100 sene öncesinin zihinsel varlığı..

  eğer bunu söyleyecek kadar trombolin kafalıysanız, rapbim bu ülkeye 100 seneyi bile çok vermiş.. bu konu üzerinde kısa da olsa örnekleme yapmayacağım..

  düşünün, ne demek istiyor bu? sorusunu sorun en azından
  6 -2 ... artificialhuman
 3. 3.
  Kurtarılması gereken ne ise o önceliklidir. Şu an adaletin kurtarılması gerekiyor. Vatanı gazi mustafa kemal paşa zaten zamanında kurtardı.
  1 ... komple satilik teori
 4. 4.
  Bir vatanınız yoksa adalet boş karşılığı olmayan bir düştür.
  2 -2 ... pure soul
 5. 5.
  zargna denen terliksi hayvanın bile tokmakçıları varmış bunu gördüğümüz başlık. insanlara sana da göndereyim diye tavsiyelerde bulunuyor. Tokmakçılarından bu kadar memnun birini görmemiştim.
  3 -1 ... asuregibisurat
 6. 6.
  Hem ülkede adalet yok hem de adalet olmazsa ortada vatan olmaz zihniyetinde olmak ve başkasına düdüklü tencere kafalı demek...

  Bu matematikle vatansız oluyorsanız topraklarınızı vatan yapacak ve vatan kalmasını sağlayacaklar askerler-polisler mi hakimler-savcılar mı?
  ... alakasiz entry
 7. 7.
  aşuregibisuratların tokmakçı arayışında yine bana iftirayla mevzuyu başka boyuta taşımalarına neden olmalarına anlam veremiyorum.

  mübarek aylar geçince icabına bakabilirim istersen bir tel no yeter fakat şimdilik tokmakçılık görevini başkasına devretmek zorundayım anladın mı burayı.

  yoksa resmi tokmakçın benim meraklanma sen.

  mevzuya gelirsek, bir takım dansözlerin nasıl kıvırdıgını başlıkta görmüş olduk başkası etse bu lafı ne haysiyeti kalır ne şerefi kalırdı dümdüz küfür edilirdi.
  -4 ... zargna
 8. 8.
  Bunu söyleyenin yeri yoktur. Hatta bunu söyleyebilen birine evini açan da haindir. Muharrem adaleti çok önemsiyorsa neden filistindeki zulüm karşısında bir gün bile sesini çıkarabilmiş değil? Hepsi boş laf vatanın olmazsa kime göre adalet neye göre adalet yapacaksın. Zibidi misiniz nesiniz.
  -1 ... sokratelya