1. 1.
    aşama aşamadır. önce kankalığa giriş yapılır. uzunca bir süre kanka kalınır. tarafların farklı sevgilileri olması durumunda birer birer ayrılınır.

artık herşey hazırdır. iki taraf sevgilisiz birer saptır. zamanın geçmesiyle kanka, kardeşim lafları eksilmeye başlar. ardından yavaş yavaş, iyiki varsın, gibi cümleler kurulur.

finalde galiba ben sana aşık oldum vardır. karşı tarafta buna sıcak davranır aşık oldum demese de benim de sana ilgim var der.

sonuç olarak bi kankalıktan sevgililiğe evriliş süreci yaşanır. ve evlenirler.
    7 -10 ... yahigewrovski
  2. 2.
    en güzeli be. tamam göt ayağı ama kanka olmadığın insanla da ne kadar mutlu olabilirsin ki? hem o kadar çekinmezsin. alışmana.gerek kalmaz. şaşırıp şok olmazsın donuna kadar bilirsin çünkü.
    5 ... nammu
  3. 3.
    olamaz mı olabilir.
    4 ... maviduvar
  4. 4.
    Olabilitesi var.
    kaygılar olmadan birbirini tanımak gibisi yok.
    Oluyor.
    3 ... rakivebalik
  5. 5.
    Bilimsel bir yazıda okumuştum. Dünyada herkesin pişmanlık duyduğu durumlar gibi bir şeydi başlığı. Onlardan biriyde işte buydu. Yakın arkadaşla evlenmemek. Açıklaması şuydu. ikisi arkadaş olduğuna göre kafaları sarıyor ve birbirlerini anlıyorlar. Birbirlerini seviyor ve saygı duyuyorlar. Bu arkadaşlık birde uzun sürdüyse, evlilikleri mutlu olacaktır. Şeklindeydi. Doğru bir tespit yanlış bir tespit düşünene ve bakış açısına göre değişir. Ama bunu okumuştum.
    9 -1 ... hafizizim
  6. 6.
    Mide bulantırıcı ilişkiler. Kanka olacaksan kanka olarak kal. O zaman başta niyetin arkadaşlık değil bu da samimiyetsizlikten başka bir şey değil. Kimin eli kimin cebinde arkadaş grupları var ki onlar en mide bulantırıcısı. Arkadaş dediğim insan kardeş gibidir başka bir niyetle gelirse zaten o insanın arkadaşlığı da bir şüphedir. Niyetin ne ise söyleyemiyorsan arkadaş olarak yaklaşıyorsan cesur olmadığını ve yeterince sevmediğini gösterir bana göre. Aşk cesarettir böyle karışık islere gelemeyecek kadar da özeldir.
    4 -3 ... irradiance
  7. 7.
    Bi yandan iyi bir şey aslında. Sonuçta her şeyini biliyorsun, neye sevinir neye kızar falan ezberlemişsin ne güzel. Evlenilir yani.
    1 -2 ... hazynshon
  8. 8.
    Kanka değil de en çok anlastigim, konuştuğum, dertlestigim insanla birlikteyim. Hayat bazen güzel şeylere gebe olabiliyor.
    3 -1 ... potluvese
  9. 9.
    ''ihihihi o benim sadece kankam amaa'' diyen kızların ağzına kürekle vurmaya sebep olacak tespitlerden biridir.
    3 ... eylulsabahi
  10. 10.
    hüsranla sonuçlanacaktır. çünkü türk kızında bir huy var, genelde arkadaş olarak görmeyi kesemiyorlar. ileride sizden daha çekici birini bulduğu anda mesafe artar, arkadaşlık katsayınız da buna oranla artar böylece tekrar friendzone olursunuz.
    ... nick burkhardt