1. 1.
  23.dönem istanbul milletvekili.

  (bkz: adalet ve kalkınma partisi)
  1 ... vernon sullivan
 2. 2.
  yök'ün kendisiyle ilgili verdiği "intihal" kararını kabul etmeyen, ankara birinci idare mahkemesine başvurarak karara itiraz eden, ancak bu mahkemece de suçlu bulunan milletvekilidir.
  3 ... beyazyelkenli
 3. 3.
  artık öğretim üyeliği yolu kapanmış olan başbakanlık eski müsteşarı ve yeni milletvekili. karamanlıdır aslen. madem öğretim üyesi olamıyor, neden bakan olmasın diyerek ilk kabine değişikliğinde bakan olacak işletme 'eski' profesörü. aha da buraya yazıyorum.
  4 ... pax romana
 4. 4.
  yeni çalışma ve sosyal güvenlik bakanıdır.
  ... yendik mi lan
 5. 5.
  hakkında mahkeme kararı bulunan, muhterem atatürk düşmanımız. ayrıca yeni çalışma ve sosyal güvenlik bakanımızdır, haydi bakalım bas gaza aşkım bas gaza.
  2 -2 ... pulemjot kalashnikova
 6. 6.
  " Cumhuriyet kavramının bizim için fazla manası kalmamıştır ... islam bir bütündür. Hayatın her alanında olduğu gibi siyasi kararları da elbette belirleyecektir " sözlerini söyleyen kişi.

  edit : güzel bir yazı

  http://www.yg.yenicaggaze...zargoster.php?haber=19040
  1 -1 ... darkness nights
 7. 7.
  kimdir ömer dinçer ?

  yrd. doç. yahya fidan ile birlikte yazdığı " işletme yönetimi " adlı eserde intihal yaptığı yök bünyesindeki yüksek disiplin kurulu tarfından karara bağlanan ve dolayısıyla tüm akedemik ünvanları geri alınan kişidir. ( ekim 2005 )
  dinçer'in intihal yaptığına karar verilen işletme yönetimi adlı kitabında 32 yerde dipnot kullanmadan alıntı yaptığı yök kararında vurgulanmıştır.

  http://www.hurriyet.com.t...ar/11629806.asp?yazarid=3

  edit : bu adamdan bazı inciler(!)

  " Yine başlangıçta kurulurken ortaya atılan cumhuriyet ilkesinin de zayıfladığını ve işlevini kaybettiğini görüyoruz. Halk için ve halk adına yönetim diye tarif edilen Cumhuriyet kavramının aslında artık bizim için çok fazla bir mana ifade etmediğini söylememiz de mümkündür. "

  " Uluslararası iş birlikleri giderek siyasallaşmakta ve ulusal devlet fikri yerine daha çok bölgesel devletlerin oluşturduğu bir yapıya dönüşmektedir. Dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti’nin öngördüğü ulusal devlet yahut milliyetçilik esaslarına dayalı devlet fikri yerine uluslararası işbirliği yapan ve belki de siyasi olarak bütünleşen ülkeler söz konusu olmaya başlamıştır. "
  ve daha fazlası için :

  http://www.yg.yenicaggaze...zargoster.php?haber=18959
  1 -1 ... darkness nights
 8. 8.
  eczacılarla sözleşmeyi fesh etmiş, geri adım atmadığı takdirde 16 ocak 2010 da tüm sigortalıları ilaçsız bırakacak bakan. geri adım atmazsa seçim bile kaybettirebilir.
  ... machados
 9. 9.
  kendi bile inanmadığı ilaç takip sistemini zorla bu gün hayata geçiren, daha doğrusu geçiremeyip türkiye de ki tüm hastaları bu gün ilaçsız birakan akp sosyal güvenlik bakanıdır.
  -1 ... machados
 10. 10.
  böyle bir rezalete imza atmıştır...

  http://www.adilmedya.com/haber.asp?id=2185

  (bkz: madenciler güzel öldüler)
  1 ... levon