1. 1.
  kanal 7 nin sahur programında hisli bir şekilde, hatta zaman zaman ağlayarak, peygamber efendimiz ve ashabının hikayelerini anlatan zat-ı muhterem.
  5 ... junior
 2. 2.
  kendisini 2 saat sonra tv de görme şansına erişeceğim kişi. sultanahmetten yapılacak yayında sürekli olaak bagıra çağıra olanları anlatması ve birileri gibi kendini yerden yere vuracak derecede ağlaya ağlaya konuşması adamın asabını bozuyor. iyi ki var, iyi ki yanlız değiliz.
  1 -4 ... theophilus
 3. 3.
  (bkz: döngel karhanesi) *
  3 -9 ... xargn
 4. 4.
  normalde hiçbir zaman izlenmeyecek olan kanal7'yi sahur programıyla şenlendiren, hitabeti süper olan sevimli insan. dursun ali erzincalı'yı da almış yanına, vay anam vay. sahurda izlenebilecek tek programı yapan adam. o değil de, yemek yemiyor mu lan bunlar?
  4 -1 ... der meister
 5. 5.
  adını burada görünce şaşırdığım hoca. güzel insan. ne denir ki?

  ne onun gibi anlatımı olan bir adam var bu memlekette, ne de onun samimiyetinde olup da tvde görünen. sahur programı dışında, hergün 15.05'te kutsal beldelerde çektikleri ve yarımşar saat yayınlanan önden gidenler programı olağanüstüdür, tavsiyemdir. peygamberimizin ayak izini taşıyan beldelerde, orada yaşananları anlatıyor kendisi. ama o başka anlatıyor be...

  dipnot: sahur programı dışında yayın döneminde o nun izinde diye bir program yapmıştı, inşallah bu sene de devamı gelir.
  3 ... forever young
 6. 6.
  hayranlıkla izlediğim, bir anlatım uslübuna sahip. iyi bir hatip. kaliteli insan.
  8 ... iskorpit
 7. 7.
  sevdiğim arasıra dinlemed istediğim kişilik , sahsiyet , hatip. kendisi haz. ali , hz. hüseyin ve kerbalayı anlşatırken ağladığımı bilirim.

  not: ben duygusal değilim ama bu adam işinde çok iyi.
  4 ... incememed
 8. 8.
  Hz Ali'yi , Hz Hüseyin'i , Kerbela'yı anlatırken kendisi de kendini tutamayıp ağlar. Dinleyenin ağlaması gayet doğal. *
  5 ... lebejola
 9. 9.
  dinlenmesinde veya okumanmasında bir zarar yoktur, ehli sünnete uygundur, caizdir.
  2 -1 ... denzkore
 10. 10.
  sahabinin hayatını bilmesini geçtim. bütün sahabinin bilumum akraba-i taalukatını ezbere bilen adam. insan hayret ediyor vallahi. denişik bir hoca.
  3 ... domatmandalinklorak