1. 1.
  kendini, kuran'ın şifrelerini çözmeye adamış doktor adayı. şu sıralar tv kanallarında sıkça görmeye alıştık kendisini.
  6 -1 ... panapa
 2. 2.
  (bkz: turkiye de kitap okunmamasinin nedenleri)
  8 -3 ... ebuzer
 3. 3.
  2004 ya da 2005 yillarinda dunya ya gokta$i/kuyruklu yildiz du$ecegini soylemi$ $ahsiyet.
  (bkz: foya)
  7 -1 ... master
 4. 4.
  tip tip hareketleri ve kıvırcık saçları ile ilerleyen zamanlarda canımızı teslim edeceğimiz kişidir. Hem tıpta okuyarak hemde bu işlerle uğraşmak kolay deildir.
  9 -4 ... eurasia
 5. 5.
  evet okudum ben bu adamın tüm kitaplarını. gerçekten bunu yapabildim. küfür ederek başladım okumaya, sonra hakeretlere düşürdüm dozumu, sonra tebesümle birlikte alaya, en sonunda hadi be ne oluyor böyle derken buldum kendimi. inanası gelmiyor insanın okurken. tesadüfte olsa bulmuş adam. atmamış biyerlerinden. hem de aynı şifrelemeyi benzer ayetlerde yaparken. elime kuran meali almışlığım var bu adam yüzünden, bu adam çözmüşse ben hayli hayli çözerim demiştim. sonuç mu? tabii ki sıfır. yetenek lazım, teknolojiyi kullanmak lazım..
  ayrıca eleştirmek haksızlıktır. bırakalım birileri en büyük tabu olarak kabul edilen kuran ı incelesin, farklı şeyler arasın içerisinde. düşünmeyi, eleştirmeyi, araştırmayı, birilerine önyargılı olmamayı öğreniriz belki
  43 -10 ... grotesquee
 6. 6.
  gaziantep anadolu lisesi mezunudur. aysel sayın presents...
  3 -1 ... bahdeniz
 7. 7.
  bizim manyak olduğunu sandığımız fekat katıldığı bir tv programında yayına bağlanan bir izleyici sayesinde daha manyaklarının da olduğunu gördüğümüz sevimli ve zararsız şirin şey.
  zira bu pek muhterem izleyici ömer çelakıl ile ilgili bir rüyasını anlatmakta programda. fakat rüya öyle saçma ve manyakça ki ömer bile şaşıp kalmakta. bir bok anlamamakta. ama iyi niyetli seyirciye her zamanki o ulvi gülümsemesiyle gülümsemekte.

  - seni rüyamda görmüştüm ömer!!! rüyamda bir yanardağ patlıyordu sonra alevlerin içinden biri yükseliyordu... o sendin. şimcik tv de görünce şok oldummm... tanrım çok heyecanlıyım.

  rüya işte buna benzer bişeydi. lakin eminim ben doğru tasvir edemiyorumdur çünküm anlatılır gibi değil. o derece saçma yani... karı tv karşısında aval aval otururken birden bire taa bilmem ne zaman rüyasında gördüğü adamın ömer olduğunu idrak ediyor. dehşet verici diil mi?... tanrım.
  (bkz: anlatılmaz yaşanır)
  11 ... sıçtırtma lamasına
 8. 8.
  fatih altaylı'nın programına ayda bir konuk olarak getirdiği, kuran'ın sifrelerinin matematik yardımıyla çözebildiğini iddia eden, bu konuda kitapları olan yazar kişi..
  2 -1 ... uieat
 9. 9.
  şizofreni hastası olması muhtemel süpürge saçlı adam.
  6 -7 ... diyonsos
 10. 10.
  arkadaşımın arkadaşı. bu haseple diyebilirim ki; ne ajan, ne sahtekar son derece iyi niyetli bir insan. dahi seviyesinde zekidir de. tübitak yarışmasında birinci olmuşluğu vardır ve kaliteli bir aileye mensuptur. lakin, profesör etiketi taşıyan post-modern gericiler onu mezun etmeyecekler cerrahpaşa'dan, yazık...
  11 -2 ... cryptic
 11. ömer çelakıl Başlığındaki Önemli Entry'ler