1. 1.
  nedense zeki alasya' nın yönetmenliğini yaptığı filmdir. arabesk, kahpe bizans fimlerinde olduğu gibi yeşilçam klişeleriyle dalga geçilmiştir filmde. birkaç yerde sağlam güldürebilir fakat filmin sinema açısından pek bir değeri yoktur. mehmet ali erbil, aşkın nur yengi, zeki alasya oynamıştır başrollerde. filmin bonusu da nuri alço' dur. *
  2 ... fth
 2. 2.
  su an yayınlanmakta olan mali filmidir..oyuncuların cogu kendi sesini kullanmadığı için izlerken yabancılastıgım filmdir ayrıca..
  ... noway
 3. 3.
  filmin kopuş yeri mali'nin oğlu ömerçip anaannesi tarafından kaçırıl ormanlık bır alana bırakılır ordamda gezen ömerçip o sırada bir kadına tecavüz etmek üzere olan tecevüzcü çoskun ve kankisini görür kadına acır ve bırakınlan kadını der tecavüzcü çoskun gülerek kaybollan ufaklık der buna sinirlenen ömerçip pantolonunu indirir ve o sırada tecavüzcü çoskun ve kankisinin gözleri fal taşı gibi açılır,tecavüze ugrayan kadın o şırada ömerçipe bakarak allah korusun der.aksam meyhanede olayı anlatan tecevüzcü çoskun ve kankısı mali'nin arkadasının anlattıklarını duyarak maliye döner ve abi adamlar sabahtan beri anlatıyor cocuk 1 karış alet 5 karış dıyolar bu senin çocuk olmasın senın cocukta bebekken kundakta kendi diger kundakta alet yatıyordu der..
  4 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 4. 4.
  hayatımda ilk defa mehmet ali erbil'in oyunucluğuna güldüğüm az önce kanal d'de tekrar yayınlanan güzel bir filmdir kanımca. kemal kenan ergen işin içinde oldumu bitmiştir zaten.
  ... selfless
 5. 5.
  son bölümünde oldukça güzel bir espirisi olan bir film. aşkın nur yengi intihar ederken, kafasına kurşun sıkayım derken mermi ıskalayıp kıçına isabet etmiştir.
  ... terellelli
 6. 6.
  eski bir türk filmi havası verilmiş ve çiçek taksi oyuncularının çoğunun oynadığı filmdeki taksilerin çicek taksi arabası olduğu türk filmidir.
  ... the longest journey
 7. 7.
  eski türk filmleriyle dalga geçen gülünesi filmdir.
  ... rotrima
 8. 8.
  ayrıca aşkın nur yengi'nin eva peron performansıyla yardığı film.
  -1 ... taharetmuslugu
 9. 9.
  bir televizyon kanalının elemanları tatile çıktıkça haftasonu gün ortasına akışa bağladığı film mi desem, birşey mi desem yani diycem ama diyemiyorum. almışsın gazeteyi, hani haftasonu sığır gibi yatıyorsun ya ancak öğleden sonra alınıyor gazete, keyif yapacam derken bir surat ekşimesi. "bu ne yaa" deyip böyle basiretsizlik mi olur diye hayıflanırsın.

  --spoiler--
  teknik açıdan vasatın altında, ileri derecede özensiz bir geçiş dönemi filmidir.
  --spoiler--

  filme güldüklerini itiraf edenleri de ilk defa görüyorum orası çok ayrı bir mesele.
  ... pietro pacciani
 10. 10.
  an itibariyle kanal d'de gösteriliyor...

  absürd komedinin dibe vurmuş hali.

  facebook'ta 152 hayranı var filmin...
  -1 ... delicious