1. 1.
  son 1 hafta içinde katıldığı , yaptığı bütün programlarda mahsun kırmızıgül'ün de olması ile aklıma
  -lan yoksa aralarında bir şey mi var hem kız da sarışın mahsun kaçırmaz böyle sarıları gibi düşünceler getirmiş güzel sinema eleştirmeni.

  edit : şu anda öğrendiğim kadarıyla ömür hanım doğan holding'in en başındaki adamlardan soner gedik ile evliymiş 13 yaşında da bir kızı varmış (bkz: oha) boşanmaları yakınmış ama kafamı kurcalayan olay bu hanfendinin adı uzun zaman ferhat göçer'le de anıldı ve benzer haberler doğan grubunun kanallarında da çıktı. ya kanal d'de çalışan adamların patronlarından haberi yok ya da bu ömür gedik'le o ömür gedik bir değil.

  2. edit : boşanmış kadın hem mahsun'la gerçekten arkadaşlarmış ayrıca. ferhat göçer'i tebrik ederiz.

  http://www.youtube.com/watch?v=bwcafCN6IHk
  2 -1 ... koobee24
 2. 2.
  radikal bir saç modeli olan sinema yazarı. oğlan çocuğu gibi dik dik saçlar. seksi falan da, o saçlar çok masraflıdır, sürekli berber parası.
  1 -2 ... blonde mermaid
 3. 3.
  "s" harfiyle sorunu olan sinema programı yapan hatun.
  5 ... fabala
 4. 4.
  kanal d'de cumartesi ya da pazar sabahı sinema programı yapan sinema eleştirmeni, programcı. mahsun'la birlikte yeni bir çiğdem tunç - semiha yankı ikilisi oluşturmaları da gözden kaçmamaktadır.
  2 ... taharetmuslugu
 5. 5.
  sinema eleştirmeni. çok hoş bir bayan olmakla birlikte estetiklidir sanırım. ayrıca en çok eleştirilen sinema eleştirmenlerindendir.
  3 -2 ... johnnyturhan
 6. 6.
  içi boş eleştirmenlerden biri.
  8 ... brunglace
 7. 7.
  ferhat gocer'in minik kanaryasi.bos konusan tv kadini.
  5 ... tiremisu
 8. 8.
  ferhat göcer 'le yaptığı sinema programında bir karışlık etek giyerek program sunan sarışın hatun.
  4 -1 ... elm sokagi tabelasi
 9. 9.
  sinema elestirmeni olmanın, marjinal görünmeye calısmaktan,şekilcilikten,brad pitt hastası olmaktan ve jenerik müziğinde deftones'tan My own summer calmaktan cok cok öte bi iş oldugunun kanıtıdır kendisi zannımca. ne filmden anlar ne cagırdıgı konuklara dogru dürüst sorular sorar. isin magazin kısmıyla daha cok ilgilidir ki bu bizi alakadar etmez söz konusu sinemaysa. zat-ı muhterem hatun kişisi yaptıgı onca sıcık işin üstüne bi de ferhat göcerle ilişki yasamaya baslayıp "işte ben buyum kardeşimi" sokmustur herkesin gozunun ıcıne.sagolsun varolsun ınandıramıyorduk içinin bos oldugunu bazılarına.kanıtımız oldu.
  4 ... popiceyn
 10. 10.
  yaşına ragmen güzelligini koruyan güzel gözlü, kanarya kişi.
  1 -1 ... torreg