bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    espri yapma yeteneğiyle şarkı söyleme yeteneği ters orantılı olan kişi.
    ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    a touch of quality adlı albümüyle yürekleri hoplatan frank sinatra' nın türkiye versiyonu olan kişi
    1 ... celibon
  3. 3.
    kendisini edip akbayram a benzettim biraz önce. ne alaka bilemedim.
    ... mico1912
  4. 4.
    şimdiye değin;

ömür göksel ve dünyası (1970)
    ömür göksel (1974)
    dünden bugüne (1974)
    bizler için (1977)
    yıllar sonra (1983)
    bir ömür (1998)
    meydan okuyorum yıllara (2004)
    a touch of quality (2006)
    a touch of love (2006)
    music for lovers/ 50 love songs (2007)

albümlerine imza atmış; bugünün şartlarında oldukça kalbur üstü bir isim olmasına karşın, çok uzun aralarla albüm yapmış olduğu için az sayıda kişiye ulaşabilmiş başarılı bir erkek vokal.
    ... leggare
  5. 5.
    kendisi türk televizyon tarihinin en talihsiz esprisine imza atmıştır. kan şekerim düşüyor diyen ipek tuzcuoğlu'nun üzerine okan bayülgen'e benim de monte carlo şekerim düşüyor demiştir. tebrik ediyoruz.
    2 ... krmyrdsn
  6. 6.
    espri yeteneğiyle selami şahin'e rakip olabileceğinin sinyallerini veren sanatçı. bak sanatçı diyorum hala, gözünü seveyim yapma bi daha abi...
    1 ... nikim yok benim
  7. 7.
    sildim ben artık seni. dünya param olsa almam albümünü. yapma abi, espri yapma lütfen!
    ... nikim yok benim
  8. 8.
    espri yaparken sanki silah zoruyla yaptırıyorlarmış havası veren insan kişisi.
    ... ubyz
  9. 9.
    selami şahin ile tokuşsa hangisi ayakta kalır diye merak ettiğim jazz sanatçısı.
    3 ... vipernas
  10. 10.
    güleryüzlü, esprili sanatçı. 60 lı yıllarda yerli frank sinatra olarak lanse edilmiştir. frank sinatra hayranığını gizlememektedir.
    ... pilotmont