1. 1.
    Çok vahim bir olaydır. Hep rutin işlerin yapılması zulümdür.
    1 -1 ... lemniscate34
  2. 2.
    düşündükçe can sıkan olay.

bazı bazı düşünüyorum. aslında işimi çok seviyorum. uğraşırken zevk de alıyorum. gençliğime dönsem yine aynı şeyi seçerdim diyorum. bana ulaşamayacağım imkanlar da sunuyor ama nereye kadar böyle devam ederim derken buluyorum kendimi. iş hayatına girdiğimden beri ilerde kendimi hem plak hem kitap sattığım küçücük bir dükkanda düşünüyorum. içerde bulunan tüm kitapları okuyayım, tüm plakları dinleyeyim, gelenlere ruh hallerine göre önerilerde bulunayım istiyorum. böyle küçük bir yerim olsun. kışın sobayla ısıtayım istiyorum. kimseye muhtaç olmayacak kadar kazanayım, kendi yağımda kavrulayım istiyorum. istiyorum da istiyorum.

off!
    5 -1 ... sneeuwwit
  3. 3.
    işi gözü kapalı yapmanızın yolunu açar. Püf noktası denen nokta ile ahbap olduğunuzun resmidir.
    ... sunday sunday
  4. 4.
    meslekte, master degree konumuna erişmenizi sağlar. o işle ilgili bütün algoritmalar kafanıza yerleşmiştir. hangi sorun neyden kaynaklanmış olabilir (sebeplerin öncelik sıraları dahil), hangi durumda ne yapılmalı gibi her türlü basit ve karmaşık algoritma, dual core hızında işlenmeye başlar. aslında bu işin ucu bir yerde ülke ekonomisine ve teknolojisine de dokunuyor. malumunuz ülkemizde herkesten her işi yapması beklendiği için, hiç bir işi dünya standartlarında yapamıyoruz. alman disiplini denen olgunun yarısına sahip olsaydık bugün çok başka yerlerde olurduk.
    1 ... trailblazer