1. 1.
    ortalama 74 yıl olan kısacık insan ömrünün nitelik olarak anlam kazanması için sevişilmesi gereken ilk on kızdır.
    2 -3 ... storyz
  2. 2.
    heidi klum.
    1 -1 ... bado
  3. 3.
    öldükten sonra gelecek hurilerin yanında çok sönük kalacakları vaadedilen kızlardır.
    3 -2 ... rabbit
  4. 4.
    geceyarısından sonra sözlük yardımıyla fantazi kurmaya çalışan yazarların ortaya attığı son konudur.
    6 ... etonya
  5. 5.
    (bkz: saldıray abi başlık açmış)
    6 -1 ... edit akbayram
  6. 6.
    ölmeden önce okunması gereken 1001 kitap/film/albümü bir şekilde bulabiliriz de, bu kızları nereden bulabiliriz? nerde satıyorlar bir fikriniz var mı? hayır cidden soruyorum ben de bir iki tane almayı düşünüyorum. maximum karta 10 taksit imkanı var mı? * *
    1 -1 ... jordan rudess kim ya
  7. 7.
    sozluk yazarlarının genel begenisi dikkate alınarak hazırlanan listedir.

(bkz: metroda sevgilisine french kiss yapan türbanlı kız)
    (bkz: heidi klum)
    (bkz: bar rafaeli)
    (bkz: ceyiz sandıgında converse olmayan tiki kız)
    (bkz: Kelly Brook)
    (bkz: paris hilton)
    (bkz: annesinin sozunu dinleyen gotik kız)
    (bkz: sevinince hobaaa diyen izmirli)
    (bkz: Jessica Alba)
    (bkz: nazlikiz)
    5 -5 ... storyz
  8. 8.
    sevişileşi olamaz bu kadınların isimleri. Açıkca söyleyin "ölmeden önce sikilecek on kız" diye. sevişmek ile sikişmek arasında ki 7 farkı bulun ondan sonra başlık açın yada açmayın.

tanım: Ölmeden önce sikilmesi gerekn kızlardır. Umarım ki kızlar ölmez ama bu konuda başlık açan aşırı sikişgen yurdum genci ölür.

edit: çok sikişiyosunuz kanın başka yerlerede gitmesi lazım.
    6 -5 ... chronicles of alcohol
  9. 9.
    bu basliga yazan yazarlarin eski sevgilileri, sayet kizlarsa kendileri. peki siralamayi nasi yapicaz diye sorarsaniz, onu da benden beklemeyin..
    ... ben hep 17 yasindayim
  10. 10.
    (bkz: cenabet olmek)
    2 ... yhunuss