1. 7.
  (bkz: tamam)
  ... sairceketli
 2. 6.
  dedelerimiz sözlüğü beraber kurdu.
  ... selcuk cetiner 42200
 3. 5.
  Hisse satışlarına başlamalı. Sözlükte hissemiz olmalı. Hissesi güçlü olan söz sahibi olmalı. Artık sözlüğü yazarlara arz etmeli. #sozsahibiolmakistiyoruz.
  ... bay efendi
 4. 4.
  zall hepimizi gömer merak etmeyin. şu sıfata bak hele.

  ölene kadar sözlüğü hep zall mı yönetecek
  1 ... hatake kakashi
 5. 3.
  Bu sözlüğün yöneticisi mi varmış? Hiç denk gelmiyoz yaaa. Arada selam ver.
  1 ... bilgisiz zeki
 6. 2.
  yönetecek derken ?

  heheheh.
  3 ... narcissistic
 7. 1.
  aynen zall. yeter artık. bak inci sözlük ü yücelttim serkan ile ikiniz sayemde trilyoner oldunuz. uludağ ın en zor dönemlerinde hep ben vardım. sayemde trilyoner oldun. yeter artık. ver bana sözlüğü.
  1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 8. 1.
  kamuoyuna yöneltilen soru ? sözlüğün kurucusu olması onu hep tek güç mü yapacak ? hem o ne isterse biz ona göre mi hareket edeceğiz ? binlerce yazar var bu sözlükte yazarların hiç yönetimde payı olmayacak mı ? hep tek adam rejimimi hakim sürecek sözlükte ?

  arkadaşlar buna bir dur demeliyiz ! sözlüğe demokrasiyi getirmeliyiz ! böyle olmaz. sıkıldık. başımıza ne felaket gelirse gelsin gelişmelerden zatın "düzeldi " yazmasından sıkıldık ! yeter artık ben demokrasi istiyorum. sözlüğü yönetecek insanı biz seçmeliyiz bizim oylarımızla göreve gelmeli

  bizde yönetimde söz sahibi olmalıyız ! binlerce yazar infaz edildi suçsuz yere tek kelime edilmeden infAZ edildiler ! hak istiyorum, hukuk istiyorum artık yeter !

  ismail görevi bırakana kadar yazmama kararı almak ! evet belki de bunu yapmalıyız !
  5 -2 ... selcuk cetiner 42200