1. 1.
  başka konu yokmuş gibi öldükten sonra, vefat eden sözlük yazarları için başlıklar açılıp, saçmalanmasından kaynaklı oluşan durumdur.

  edit: cidden artık yeter ya, acılarını bile yaşattırmıyorsunuz. bu başlık onlarla ilgili değil ayıpları belirtmek amaçlıdır. her boku yanlışa çeken zihniyete duyurulur.
  6 -2 ... surudenayrilanidealistkuzu
 2. 2.
  ölen insana allahtan rahmet, sevenlerine baş sağlığı dilemeyi prim yapmaya çalışmak sanan ama bu konuyu farklı başlıklarla gündeme getirmeyi kendine hak sayarak asıl primi kendi yapmaya çalışan yazarlar yüzünden olası durumdur.

  belki onlar duymuyor görmüyor artık ama yakınları sevenleri gelip bunları okuyor. artık yitirilmiş olanla ilgili tek bir işarete bile mahrum kalmış insanlar belki burda onlardan bir iz arıyor. kalbinizin kirini insanların ölümlerine taşımayın...
  6 -3 ... calyx
 3. 3.
  bu da bir "vefat eden yazarlar hakkında başlık açmak"tır.
  edit:şahsım adına bence vefat eden yazarlarla ilgili hiç konuşulmamalı.bu benim fikrim.isteyen rahmetini dilesin nick altına.ama oraya bile pisleyenler oluyor
  -1 ... henuz pismedim
 4. 4.
  insan fıtratının ve sürgit hayatın, ölen birinin hatıralarına dair izler aramaya göre programlanmamış aksine unutmak üzere ayarlanmış olduğunu düşünüyorum. ölen kişinin sevkiyat işlemleri işte bu yüzden olanca hızıyla gerçekleştirilir. ölü beklemez! bana göre ölen bir yazarın hesabı, kapatılarak sonsuzluğa intikal ettirilmelidir.
  2 ... salvatoreadamo