bugün

Denizli’de görev yapan polis memurunun intiharının ardından soruşturma savcısı ile polis memurunun eşi arasında duygusal birliktelik başladı. Soruşturma henüz neticelenmeden uzun süre birliktelik yaşayan ikili arasında tartışma yaşandı ve ilişki sonlandı. Cumhuriyet Savcısı, gizlice çektiği görüntüleri yaymak ile tehdit etti. Bunun üzerine polis memurunun eşi Başsavcılığa giderek Cumhuriyet Savcısı hakkında şikayetçi oldu. Söz konusu şikayetin ardından başlatılan soruşturma sırasında yapılan aramalarda ele geçirilen materyallerde Cumhuriyet Savcısına ait olan tablette çok sayıda kadına ait müstehcen görüntü ele geçirildi. Harekete geçen Hakimler ve Savcılar Kurulu, Cumhuriyet savcısını görevden uzaklaştırdı.
Eşinin yasini tutacağına, kadın başka şeylerin sevdasina düşmüş. Savcıya zaten gereken yapılmış.
hayatım böyle 10 numara forma giymem 10 numara.
Kimin ne yaptığı bizleri bağlamaz. Yalnız burada devlet gücünü kullanarak kişisel zevk ve maddi çıkar sağlayanların gözünün yaşına bakılmamalı.
"beni türk savcılarına emanet etmeyiniz." dedirten durumdur.

bu kaçıncı savcı vukuatı? en son uyuşturucu baronu savcımız vardı.
iddia doğru ise Kadını kadı mikilemiş şikayete kime gitsin. adaleti dağıtana bak.
Mesela bakış açınızı değiştirirseniz intihar eden polisin intihar sebebini tahmin edebilirsiniz.

Siz bakınca şantajcı savcıyı görürsünüz. Ben birinin canına kıymasına neden olan olayı. işte bunlar hep bakış açısı.
Adam savcı değil amcı çıktı Rıza baba.
Çürüme var kafalarına göre hakim savcı yapıyorlar.
bu ülke 2002 den beri yozlaştı çürüdü yok oldu .
Linki atsanıza yarım yamalak iş yapıyorsunuz.
intihar soruşturmasında yakınlaşmışlar..yani savcı tahkikatın bir paçası olarak merhumun karısıyla beraber olmuş.
https://www.sabah.com.tr/...alip-tehdit-etmis-6161833
Savcılar bile bu durumdaysa, biz ölmüşüz gömenimiz yok.