1. 1.
  takdir edersiniz ki çok da yüksek olmayan zekadır. bunların ağlak suratlarını gördükçe bir tane asılasım geliyor ağızlarının üstlerine. çık dışarda milyonlarca kedi köpek var zincirle birini götür eve 2 kuru ekmek at aynısı olacak zaten. ne salak insanlar var ya.
  4 -16 ... kan tutan kasap
 2. 2.
  küçükken arkadaşlarla ölmüş bir kuşu gömüp dua etmiştik.

  şimdi bakıyorum da çocuklar daha merhametli.
  3 ... r00kie
 3. 3.
  Kaza yaptığında arabası için ağlayan insandan daha değerlidir.
  5 ... tataronline
 4. 4.
  Elbette ki ağlayacak ve zekasında hiçbir sorun olmayan, bilakis ortada insanım diye dolaşan milyonlarca embesilden de çok çok daha zeki insandır.
  Çünkü o kedi ya da köpek, insan görünümündeki mahluklardan daha ulvi birer canlıdır. Size durup dururken zarar vermez, başarınıza ya da hatta varlığınıza haset etmezler, tam tersine üzgün, kırgın, kızgın, yorgun, hasta vb. olduğunuzda size iyi gelmeye melek gibi çaba gösterirler... sayılmayacak kadar çok faydaları vardır.
  Tabii ki böyle varlıkların dünyadan göçüp gittikten sonra arkasından ağlanır!
  5 ... bellamoon
 5. 5.
  (bkz: hayvanların insanlardan değerli olması)
  -1 ... r3tr0
 6. 6.
  her boqu eleştriorm toplumu eleştriom ruhsuzum duygusal değilim zeqiyim moruq narasıdır.
  -1 ... atthespace
 7. 7.
  bu başlığı açan yazar öldüğünde arkasından ağlayacak olan insanlarınkinden daha yüksek bir zekadır.
  1 ... junxer
 8. 8.
  insanlığını hala kaybetmemiş insandır candır sayıları artsın inşallah haksızlık karşısında susmayanlar çoğalsın dilerim bazı insanlar duyguları uçlarda yaşar hayvan öldü diye ağlayan biri insan öldü diye sevinmez insan öldü diye ağlayan biri hayvan öldü diye sevinmez sevinmemeli de...

  bazen birileri kendi içlerinin leş kokularını başkalarının üstüne atmaya çalışır ve bu da ölüm kadar acıdır...
  1 ... hwahee
 9. 9.
  Kendisiyle rahatça iletişim kuramayacak bir varlıkla, uğruna ağlayacak kadar bir bağ kurabildiğini düşünürsek özgün ve gelişmiş bir zeka olduğunu söyleyebiliriz.
  1 ... sessizlikci
 10. 10.
  kedi köpeğe insandan daha fazla değer veren ve bunu modernlik olarak gören kemalisttir. oğlu ölse belkide o kadar üzülmez. milletin oğlu şehit olur onun için ağlar bunlar kedisi ölür 40 gün yas tutar. işte ne hayatlar var.
  -1 ... rebel12