1. 0.
    Eğer bunu yapan bir türk olsaydı ve atıyorum, almanyada gerçekleşseydi ve dolayısıyla almanlar tüm türklerden nefret etseydi, yorumunuz ne olurdu?
    1 -6 ... gray side
  2. 1.
    izledim izlemez olaydım. işte bu yüZden koşarak uzaklaşmak istiyorum buralardan. HepiniZ kahrolun.
    ... nuktedan
  3. 2.
    Oc surilerden ne beklersin.
    ... esrarkes
  4. 3.
    Ya bu hayvanların insan orospu çocuklarından çektiği ne yaa. A.q. piçi ben küçüklükten beri bir yavru köpeğe bakınca onun ne kadar sevimli bir canlı olduğunu hissediyorken, sen nasıl ona bakınca şunun bir taraflarını keseyim'i hissediyorsun. Gerçekten aklım almıyor. Ya ben insan değilim yada bu piçler insan değil.
    1 ... beyinkundakcisi
  5. 4.
    bir defolup gidemediler ülkemizden vatan hainleri. nur topu gibi yeni suç tipleri çıkartıyorlar ülkemizde her geçen gün.

lanet olsun ab'nin parasına da puluna da istemiyoruz ne avrupa birliğinden gelecek parayı ne de bu primatları.
    5 ... roza shanina
  6. 5.
    Çocuğu yetişkini yok vicdansız olan cani olan çocukkende cani oluyo karekter meselesi. Bu yüzden çocuk falan acımıyacaksın köpeğe yaptıklarının aynısını yapacaksın.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 6.
    Valla bu orospu cocuklari insani irkci yapar. Ama suc bunlarda degil, bunlari basimiza saran sikiklerde.
    ... peder
  8. 7.
    Fakat bir nokta çok önemli. Olay ırkçılığa dönüşmemeli. Evet ben de ortadoğulular arasında yoğun biçimde geri kalmışlık olduğunu düşünüyorum ama aralarında kesinlikle çok iyi insanlar ve zorda kalan gururlu insanlar olduğuna inanıyorum. Tabi ki onlar da en az bizim kadar hatta bazıları bizden bile değerliler çünkü hayata 1-0 yenik başladılar orada doğmuş olarak.
    ... beyinkundakcisi