1. 1.
    bir bende mi var bu his diye söylemek istediğim meseledir. sanki hiç ölmücekmişim gibi geliyor. ölüm lan bu ben de mi kefenlenip tabuta koyulucam yok artık ihtimal dışı. öyle bi his işte.
    5 -5 ... pekis sinici
  2. 2.
    inanılması güç gelirdi önceden hatta bir ara ben ölürken kıyamet kopar falan diyordum (baya önceleri) ama göre göre alışıyorsun be moruk.

Kazık çakmadık ki, dünya Süleyman'a kalmadı bize mi kalacak.
    3 -2 ... kabuuss
  3. 3.
    ''Savaşta yağan mermi yağmuru, o yağmurdan ürkmeyenleri ürkenlerden daha az ıslatır.'' Mustafa Kemal Atatürk.
    2 -2 ... il dentisto
  4. 4.
    Şunu içtenlikle söylüyorum, 26 yıllık yaşamım da tam 6 defa ölümden döndüm..

Velhasıl, bırak ihtimali ne zaman öleceğimi merak ediyorum..
    2 ... 1garipkuzeyli
  5. 5.
    Manyak mısın lan ne ölmesi hahaha.
    1 -1 ... leblebici amca
  6. 6.
    Her ortamin en genciydim. 25 yasima gelmisim. Kuzenimin oglu bana amca diyor. Boyum kadar adamlar abi diyor. Gecen 7 yasinda kuzenimle dolasiyorum yeni komsu ihtiyar amca masallah senin mi diyor. Ben sarisin yasini gostermeyen 22 23 duran bir adamim bana muamele cekiliyor artik. Ne olmeme ihtimali ya. Bin yasindaymisim gibi hissettirdiler. Yaz kis Muz ekme projem var. Kafa yapim degisti. Evi degistireyim diyorum yarin coluk cocuk rahat rahat sigalim hesabi. Vizyonumu siktiler daha abd vatandasligi alacaktim, colde tek basima araba surecektim simdi emekli amca kafasiyla yasiyorum. Reva mi lan bu?
    2 -2 ... alpagu acar
  7. 7.
    Daha iyidir. Ölümünü düşünerek yaşamak zorunda kalmasın hiçbir insan. Bu konu ile ilgili belgeseller bile var hatta : iyileşmeyecek olan kanserli hastalara öleceğini kabul ettirmeye çalışıyorlar. Tam bir felaket. Insan doğasına aykırı. Bu yüzden yaşlılar hep aksıdır zaten. Gençken hep kaçtıkları, kendilerine hiç konduramadiklari şey artık bugün/ yarın mesafesindedir. Umut yoktur, dönüş yoktur ama gençken " kaza bela olmazsa daha yolum uzun yeaa" diye düşünüyor insanlar.
    3 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
  8. 8.
    yok artık nereden geldi bu düşünce aklınıza düşünün artık ben bile ölücem.
    ... sivasli bey
  9. 9.
    şimdi değil, çook ama çok değer verdiğin birini kaybettiğinde anlayacaksın ölümün gerçek olduğunu.
    2 ... egehansen
  10. 10.
    insanı yaşatan histir. Bakın, ölüm düşüncesiyle tek bir saniye bile yaşayamazsınız. Tam bir şeylere heveslenecekken nasıl olsa ölüceğim diye vazgeçişleriniz çok olur. Hayatınızda anlama dair tek bir şey kalmaz. Bundandır ki insana verilen en büyük hediye unutmaktır. Buradaki unutmaktan kasıt hatırlamamak. Ölüm kapıya gelmeyene kadar hatırlamıyoruz. Doğru olan bu çünkü.
    9 -2 ... siyahmelodi