1. 1.
  Bari mezarında rahat bırakın adamı azgın ilkel yaratıklar

  istanbul Ümraniye'de, 41 yaşındaki Hasan Akman erkek kardeşi Ecevit Akman tarafından silahla başından vurularak öldürüldü. Tutuklanan kardeş, cinayeti kendisiyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği yengesi ile planladıklarını söyledi. Suçlanan kadının, defnedildikten bir gün sonra kocasının mezarı başında cinayeti itiraf ettiği görüntüler ortaya çıktı.

  https://www.haberler.com/...an-kadin-13702139-haberi/
  7 ... lenova
 2. 2.
  2 kişinin ölümünü azmettirmesine ve 1 kişinin de hapse girmesine neden olan buna rağmen ceza almayıp serbestçe dolaşan kadındır.

  işin enteresan tarafı, kardeşi ile aldattığı eşi de daha önce kadının ilişkisi olan başka bir adamı öldürdüğü için hapisteymiş. yani kadın, ilişkiye girdiği bir kişiyi öldürtmek için birisi ile ilişkiye giriyor, o ilişkiye girdiği yeni adam, önceli adamı öldürüyor. o hapisteyken de başkası ile işi pişirip, yeni adama da öbürünü öldürtüyor. nasıl bir o..spuluk bu gerçekten akıl almıyor.
  9 ... gamoreon
 3. 3.
  Bu hafta bu tip gördüğüm 3.haber oldu. Gecen gün de zehirlemeye çalışıp öldüremeyip sonra kiralik katil tutup kocasini öldürten kadin vardi.
  8 ... imam hatipte okuyan ateist
 4. 4.
  Kusura bakma ama bir kadın olmana rağmen kadın değil kara yılansın.
  5 ... ilkutay
 5. 5.
  Kadın zulmüne son verilmeli.
  7 ... promer
 6. 6.
  namus, ahlak kavramı kapalı olmakta değil kişinin özünde olmalıdır.
  2 ... alfa yazar
 7. 7.
  Lan şaka maka memleketin çivisi çıkıyor değil çıkmış. Bu ne acayip olay lan. Adamı öldürt. Mezarı basında git bi de video çektir. Cidden herkes kafayı yemiş.
  2 ... mofbe
 8. 8.
  Hani marjinal bizdik lan hani? Laaann!
  6 ... rumeli71
 9. 9.
  Yalandan birşeyler mırıldanmis. Hiç pişman değil. Yeni planları vardır. Bu tip kişiler fark edildiğinde aileden kovulmali yoksa sony felakete sürüklüyor.
  5 ... giden gider
 10. 10.
  Bu nasıl ahlak demeyeceğim... bu nasıl kafa...

  Hapiste aynı koğuşa konulacaklarını mı düşündüler...

  Sizdeki ahlakı da beyini de...
  3 ... kralzeus