1. 1.
    dinlerin maskelemeye çalıştığı gerçek.

cennette köşk ve huriler yalan canım dost acı söyler.

etleriniz derilerinizden ayrılacak ve böceklere yem olacaksınız.
    10 -26 ... ibni maymun
  2. 2.
    Neydi ya bir filozof vardı; ha şopar haur " dünyada isminizi hatırlayan son kişi de yok olduğunda gerçekten ölmüş olacaksınız" diye o aklıma geldi yazayım dedim. Tamam.
    8 -1 ... solus auctor petrus
  3. 3.
    --spoiler
    "dünyada isminizi hatırlayan son kişi de yok olduğunda gerçekten ölmüş olacaksınız"
    spoiler--

avuntuya bak. yahu gebereceksin işte buz gibi ölüp yok olacaksın istediğin kadar varoşluk yap bu gerçek değişmeyecek.
    4 -4 ... ibni maymun
  4. 4.
    Tam bir islamcı gibi konuşmak nasıl bir duygu? Biri kesin cennete veya cehenneme gider der, biri yok oluruz der. Ölünce anlanacak şey o zaman anlarız. Şimdiden atıp tutmanın anlamı yok.
    -3 ... takver
  5. 5.
    Cehennemliklerin arzulayacağı gerçek. Arzulamak istemeyen bu mesajı 40 kişiye göndersin.
    2 -5 ... sivil
  6. 6.
    "...hepsi sizin için bir hic olacak. peki buna ragmen neden bir huzur ölüm?"

zira varlık bir anomalidir ve her varlık yok oluşta huzur bulur.
    -2 ... ibni maymun
  7. 5.
    Varoluşçuluktur* o. "Varoş" olsaydım duramazdım.
    4 -1 ... solus auctor petrus
  8. 6.
    Somut delilere baktığımızda bu düşüncenin doğruluğuna veya yanlışlığına karar veremeyiz. Zira somut delil olarak tanrının varlığı ya da yokluğu belli değildir.
    -2 ... cimbomlu yazar
  9. 9.
    aramızda iki rekat namaz kılıp sonsuza dek yaşayacağını sanan temiz arkadaşlar var.

sermayesi kurtarmaz dükkana gelişli bile daha pahalı canım ahaha.
    3 -3 ... ibni maymun
  10. 10.
    Alman bilim adamları 1937 'den beri üstelik nobel ödülü alacak çalışmalar da yaparak ruhun kesinlikle yok olmadığını ve varlık sandığımız şeyin aslen bir yanilsamadan ibaret olduğunu ispatlıyorlar.

Bu çıkarım yanlıştır.
    2 -3 ... paganviodio