1. 1.
    Herşeyi karıştıracaklar, fotoğraflar mesajlar ve belki hatta sözlükte yazdıklarınız bile.
    Instagram'da attığınız dm'ler ve Google arama geçmişi...
    islam dinine göre Tüm bunlar olurken eğer hâlâ gömülmemişseniz canlı yayında izliyorsunuz
    2 -3 ... mbappe for president
  2. 2.
    “ölmüş gitmişim telefona baksalar ne bakmasalar ne” şeklinde karşılık verilebilecek gerçektir.
    12 ... yazarim bilirsin
  3. 3.
    Öldükten sonra bile insanlar ne düsünür diye mi düşüneceksin? Etme.
    13 -3 ... saglikciturk1
  4. 4.
    kendi iyilikleri açısından galeriye bakmamalılardır. özellikle cm security denen programın şifreyi yanlış girdiğimde suratımı garip şekillerdeyken çektiği fotoğraflara.
    3 ... hangi kanal
  5. 5.
    Çenemi çektikten sonra baş parmağımı telefona mı basacaklar allasen?
    -1 ... zeynanin yancisi
  6. 6.
    Ölmeme gerek kalmadan, anneme vermiş olduğum eski telefonumdan drive ve türevlerinden çıkış yapmayı unutmuştum. Kamboçya'dan yazıyorum.
    1 ... desarjstx
  7. 7.
    Milyonların korkusudur.
    ... charles beckendorf
  8. 8.
    whatsapp grup mesajları hariç herşeyi karıştırsınlar ama grup mesajlarımı okumasınlar da gider ayak herkesle düşman olmayayım malum kankalarımla uçan kuşun dedikodusu dönüyor o grupta.
    2 ... delibiryazar
  9. 9.
    Ben öldükten sonra ne yapacakları umrumda olmamakla birlikte telefonumda parmak izi kilidi var benden başkası açamıyor. Tüm sırlarım benimle beraber mezara gidecek yaşasın.
    2 ... selfcontrol
  10. 10.
    bu durumda bazı insanların yaklaşımı;
    + oğlum, ölünce millet telefonuna bakacak, ailen mi arkadaşların mı kimin elindeyse...
    - eee n'olmuş?
    + eheeheehe senin o videoları üye olduğun girdiğin siteleri görecekler.
    - valla ben öldükten sonra telefonuma bakabilirler. hatta; gözüme bile soksalar umurumda olmaz yani.
    ... thebiggraywolf